Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Conor McGregor
08-10-2018, 10:32 PM
Post: #121
RE: Conor McGregor
Cały sparing Conora z Pauliem będzie wydany na Netflix, w końcu się dowiemy prawdy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2019, 02:55 PM
Post: #122
RE: Conor McGregor
McGregor zakończył wczoraj karierę sportową.
Się okaże czy to szczera deklaracja, czy kolejny chwyt pod publiczkę (czym McGregor zajmuje się od jakichś dwóch lat).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2019, 04:00 PM
Post: #123
RE: Conor McGregor
Pojawiają się też rzekome oskarżenia o gwałt którego
niby dokonał rok temu w Irlandii. Typ założył rodzinę
ma dziecko, Kobietę a zachowuje się jeszcze gorzej
aniżeli za młodszych lat, nie wiem czy to taki nieumiejętny
PR bo w oktagonie od trzech lat nie wygrał jak i w ringu
myślał że jak zarobił za Floyda 100 mln $ to już nie
trzeba będzie nic robić, może i tak, ale i mówić o nim też
przestali dlatego myślę że to wszystko jest pod ten PR
i w tym roku wejdzie do ringu czy klatki, powiedzenie:

"Nieważne jak ważne aby mówili" jest i będzie aktualne
zawsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2019, 05:38 PM
Post: #124
RE: Conor McGregor
Kobieta została zgwałcona i po roku sobie o tym przypomniała? Teraz można się spodziewać kilku innych, które oświadczą, że je zgwałcił 5, 10 i 20 lat temu. W dzisiejszych czasach normalka. Do Pulewa z kolei się czepili, że pocałował reporterkę, która przeprowadzała z nim wywiad. Czyli jak masz ochotę pocałować kobietę ( a ona bynajmniej nie ma nic przeciwko), to najpierw musisz zapierdalać do notariusza po jej pisemną zgodę potwierdzoną przez 2 świadków. Dobrze, że moja młodość minęła w bardziej normalnych czasach, bo dzisiaj świat dostał zbiorowej paranoi.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2019, 04:58 PM
Post: #125
RE: Conor McGregor
Gwałt? Jestem sceptyczny. I nie chodzi nawet o to, żebym uważał McGregora za jakiegoś świętoszka a o to, że o takie rzeczy dziwnym trafem oskarżani są bardzo bogaci ludzie, którzy naprawdę nie muszą nikogo gwałcić. Co więcej, oskarżenie pojawiło się stosunkowo późno po rzekomym zdarzeniu. Dlatego mi pachnie to wyłudzeniem, o tyle łatwiejszym, że Conorowi ostatnio odbija palma. Łazi nawalony i naćpany, zachowuje się jak małpiszon... Nie zdziwiłbym się, gdyby jakaś panienka celowo zaciągnęła go do łóżka, kiedy był zalany a potem, nawet i "w trakcie" zaczęła protestować, ze jednak nie. I "gwałt" gotowy. Ten sam przypadek co Kowalew, który dziwnym trafem chodzi sobie wolny, chociaż jakieś plastikowe monstrum też oskarżało go o różności...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości