Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RATUJMY FORUM
04-11-2012, 05:14 PM
Post: #31
RE: RATUJMY FORUM
Kogo masz na myśli?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 05:19 PM
Post: #32
RE: RATUJMY FORUM
@Metzger

Zdradź wszystkim kto jest tym trollem.
Jeżeli uważasz że ja nim jestem to od razu dostaniesz ode mnie punkcik do reputacji. Oczywiście dodatni.
Mnie taki „tytuł” bardzo by odpowiadał.
Gdyby potwierdziły się moje przypuszczenia to wtedy dokładniej uzasadnię dlaczego chciałbym być formowym trollem

[Pojęcie trolla wymyślili Ci którzy nie dają sobie rady z logiczną argumentację. Wcześniej na taka osobę mówiono że jest chora psychicznie lub zwyczajnie głupia. Potem wymyślono pojęcie trolla ,aby zachować kontekst pejoratywny a przy okazji zachować pozory kultury]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2012, 02:08 PM
Post: #33
RE: RATUJMY FORUM
Nie zawsze troll to mądrala który zagnie każdego inteligencika który zareagować może jedynie nazywając go trollem. Często jest to osobnik obrażający wszystko i wszystkich w bardziej lub mniej oczywisty sposób

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2012, 03:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2012 03:31 PM przez RSC-2.)
Post: #34
RE: RATUJMY FORUM
@PeterManfredo
To prawda co napisałeś. Że nie zawsze.

Ale coraz częściej termin trolla wykorzystywany jest do dyskredytacji adwersarza z którym nie może sobie dać rady poprzez wymianę argumentów.
Odmienne zdanie od ogólnie przyjętego jest już powodem aby kogoś nazwać trollem. Ten termin ewoluuje w całkiem innym kierunku.
I najczęściej trollem nie nazywa się chama co bluzga na wszystko i na wszystkich tylko osobę która wypowiada się w granicach przyzwoitości a ma jedynie inne zdanie niż to jakie ma większość lub takie jakie narzucają pseudoautorytety a do tego bezkompromisowo stoi przy swoim zdaniu.


[Ja tam ogłaszam się pierwszym trollem na forum i informację tą umieściłem przy swoim nicku. Proszę administratorów o zastrzeżenie tego „tytułu” aby nikt inny nie podszył się pode mnie.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-11-2012, 11:49 AM
Post: #35
RE: RATUJMY FORUM
Co jak co, ale trzeba przyznać, RSC-2, że jesteś wyrazistą postacią na tym forum. Managera silnego nie ma, ale dobrze, że jesteś ty Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości