Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domowe kolekcje walk
13-08-2012, 01:00 PM
Post: #21
RE: Domowe kolekcje walk
(13-08-2012 12:34 PM)Mastrangelo napisał(a):  Mam tylko prośbę, żebyś pytał mnie tylko o walki które chcesz zobaczyć już teraz, w danym momencie, nie o całe dziesiątki walk które byś chciał obejrzeć w przyszłości Wink. Po prostu nie zawsze mam tyle czasu i chęci, żeby ściągać walki z dvd i wrzucać na neta.
Oczywiście. Taki też miałem zamiar, bo wiem że każdy ma swoje obowiązki, może nie mieć czasu i tak dalej. To kilkanaście walk które wybieram, o których wspomniałem w poprzednim poście to walki, które obejrzę natychmiast gdy je tylko zobaczę ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2012, 08:54 AM
Post: #22
RE: Domowe kolekcje walk
@Szakal
@Mastrangelo
A jak wygląda sprawa jakości tych nagrań? Lepiej niż na YT?
No i jeszcze pytanko o komentarz. Np walka Adamek v Arreola jest z HBO czy Polsatu?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2012, 09:23 AM
Post: #23
RE: Domowe kolekcje walk
@Jerome
Akurat Adamek-Arreola jest z komentarzem Polsatu.
Generalnie komentarz jest bardzo różny. Część walk zagranicznych mam z polskim komentarzem (chociaż dominuje komentarz Janusza Pindery), zdecydowaną większość po angielsku (zależnie od tego, kto transmituje gale: najczęściej jest to HBO, Showtime lub SkySports), no i oczywiście japońskie walki z komentarzem japońskim etc.

Co do jakości, to jest co najmniej przyzwoita. Część walk jest w HD, część w niższej jakości, ale w żadnej nie musisz liczyć pikseli i zastanawiać się kto jest kim ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2012, 02:45 PM
Post: #24
RE: Domowe kolekcje walk
Ja miałem dostać świetną kolekcje walk od Rutherforda ale gdzieś się chłopak rozpłynąłWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2012, 11:29 AM
Post: #25
RE: Domowe kolekcje walk
@PeterManfredo
Widzę, że nie tylko ja to zauważyłem. Fajny gość to był, można było dobrze pogadać.

Co Ty masz za awatar i sygnaturę? Mówiono mi w swoim czasie, że mam za dużą. Twoja jest 3X większa Tongue Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2012, 01:42 PM
Post: #26
RE: Domowe kolekcje walk
@Jerome
Jeffrey Sutorius z Dash Berlin Wink
A co od rozmiaru to ważne żeby mi się podobało;p

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2012, 11:51 PM
Post: #27
RE: Domowe kolekcje walk
@PeterManfredo
Spooko. Ja Ci przecież uwagi tu nie zwracam Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2012, 05:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2012 06:52 PM przez Szakal.)
Post: #28
RE: Domowe kolekcje walk
Znalazłem wszystkie płyty, na ostatniej z nich była pełna lista walk. Skopiowałem dzisiaj dane do nowego arkusza, zaktualizowałem wszystko i teraz mogę się podzielić pełną moją kolekcją.
Lista zawiera WSZYSTKIE walki jakie posiadam (oczywiście ciągle mam zamiar powiększać biblioteczkę) i (prawie) wszystkimi tymi walkami mogę się podzielić. Co prawda wiele walk to walki znane, ale jest też sporo walk mniej znanych/ciężej dostępnych. Krótko mówiąc: nic specjalnego, ale może ktoś znajdzie coś dla siebie ;]

Link do listy: http://www.mediafire.com/?df9d88l9ztgbyfs

EDYCJA (26.VIII.2012): Dodałem link do nowej, zaktualizowanej listy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 08:01 PM
Post: #29
RE: Domowe kolekcje walk
ej Guillermo mógłbyś zrobić rozpiskę albo wrzucić na worda bo chciałbym zobaczyć co masz, a w excelu nic mi nie odpala ;/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2012, 04:26 PM
Post: #30
RE: Domowe kolekcje walk
Dodaję link do nowej, zaktualizowanej listy gdyż moja biblioteczka w ostatnim czasie znacząco się powiększyła. "Przybyły" do mnie niedawno płyty z pojedynkami takich pięściarzy jak Kostya Tszyu, Floyd Mayweather Jr czy Riddick Bowe. Dzisiaj skończyłem zgrywać walki na swoje DVD, zaktualizowałem arkusz z listą walk i bardzo chętnie (prawie) wszystkim się podzielę.


LINK DO LISTY: http://www.mediafire.com/?ucnclade0ccsijs
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości