Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
02-11-2012, 09:47 PM
Post: #431
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@PeterManferdo
Chciałbym myśleć tak jak Ty... ale myśl, że ten ''ktoś'' podłączał Wacha na sparingu nie napawa mnie optymizmem. Zwłaszcza, że ten ''ktoś'' nie bije tak mocno jak Kliczko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 10:00 PM
Post: #432
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Skończ.
Kompromitujesz się.
Idealnie Szakal to ujął - "to źle wygląda".
Pakmana ścigałeś o jakieś potwierdzenia a teraz niczym szpieg masz tajemnicze info i nie możesz bądź nie chcesz go udowodnić. Nie mów nam takich rzeczy skoro z góry wiesz, że będą pytania na które nie możesz odpowiedzieć. Naturalne jest również to, że wielu (w tym ja) może Ci nie wierzyć bo info sprzedajesz "grube" a dowody/potwierdzenia żadne to należy się tego spodziewać. Nie odbierz kolejny już raz mojego posta jak prowokacje. To jest myślę dobra rada i tak to powinieneś przyjąć.

No chyba, że jednak powiedz dokładnie skąd takie informacje ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 10:50 PM
Post: #433
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Usunąłem posty zupełnie nie na temat. Jeśli macie Panowie jakieś pytania do siebie odnośnie punktów reputacji, czy innych równie nieistotnych dla tematu, i ogólnie boksu, spraw, możecie użyć systemu wiadomości prywatnych, który z tego co widzę, działa poprawnie.

Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 08:45 AM
Post: #434
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL

Sorry, ale zachowujesz się jak lider pewnej partii politycznej w tym kraju. Jaki sparing ? W Polsce ? W USA ? Od kogo masz te informacje ? Kiedy był ten sparing ? Z kim ? Mnie prosisz o potwierdzenia w postaci linku, a sam wyjeżdżasz z jakimś newsem niewiadomo skąd. Poza tym jeśli ten twój informator prosił Cię o dyskretność to chyba powinieneś takie wieści zachować dla siebie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 10:09 AM
Post: #435
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Informację tę otrzymałem od dziewczyny Artura Szpilki. Pisałem z nią na facebooku i od słowa do słowa doszliśmy do tematu Wacha. Ona wtedy napisała, że z jego szczęką nie jest ciekawie bo podczas sparingów z Arturem kilka razy go podłączył. Ile w tym prawdy - nie wiem, ale nie mam powodu by jej nie wierzyć. Zadowoleni? Jerome,Pakman?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 10:23 AM
Post: #436
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Dobra, wierzę Ci.

Tyle, że jest to źródło mniej wiarygodne od Sportfana. Myślałem, że jest to ktoś z obozu Mariusza, np. Piotrek Wilczewski.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 10:25 AM
Post: #437
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Prosze Cie... ona jest taka sama jak jej chlopak. Lubi gadac, chwalic sie to co moiala mowic? Chciala ci dac znac ze skoro szpilka bije wacha to kliczke tez wciagnie nosem. Szpilka.rozne rzeczy mowi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 10:50 AM
Post: #438
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Hahaha, dziewczyna Szpilki to rzeczywiście niesamowicie "wiarygodne" źródło.
No bo Szpilka na sparingu to pewnie samego Alego by podłączył i przekładał z ręki do ręki ;]

Myślałem, że masz tą informację od kogoś z obozu Mariusza. A tak to sobie nie warto nawet głowy zawracać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 11:36 AM
Post: #439
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(02-11-2012 09:42 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Szakal
Ta osoba poprosiła mnie o dyskretność bo o takich rzeczach się nie mówi i wcale nie musisz mi wierzyć Tongue

(03-11-2012 10:09 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Informację tę otrzymałem od dziewczyny Artura Szpilki. Pisałem z nią na facebooku i od słowa do słowa doszliśmy do tematu Wacha. Ona wtedy napisała, że z jego szczęką nie jest ciekawie bo podczas sparingów z Arturem kilka razy go podłączył. Ile w tym prawdy - nie wiem, ale nie mam powodu by jej nie wierzyć.

(03-11-2012 10:09 AM)AdamekFightPL napisał(a):  z jego szczęką nie jest ciekawie bo podczas sparingów z Arturem kilka razy go podłączył.

[Obrazek: wacc.jpg]

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 11:39 AM
Post: #440
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
AdamekFightPL

Artur wie, że mu dziewczynę bajerujesz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości