Ankieta: Legendą wagi ciężkiej i bokserem który wygrałby ich ewentualny pojedynek w swoim i rywala prime w Polsce jest ...
Andrzej Gołota
Tomasz Adamek
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 1.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek czy Gołota?
01-10-2012, 07:19 PM
Post: #31
RE: Adamek czy Gołota?
@AdamekFightPL
Dobra, dobra.. Nie strasz nie strasz..
Bardziej bałbym się bomby od Walkera.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 08:01 PM
Post: #32
RE: Adamek czy Gołota?
Ale w środowisku HW Adamek to typowy obijacz,waciak

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 08:06 PM
Post: #33
RE: Adamek czy Gołota?
No tak.
Nie wiem czemu niektórzy waciaka odbierają jako obelgę. Czy to, że Pulev, Adamek, Cunningham nie mają kowadła w łapie oznacza, że są słabi i nic nie znaczący? Nie. Nie mają czym uderzyć ale potrafią zaskakiwać. Lepiej mocny cios posiadać oczywiście ale co zrobić. Andrew cios miał dobry. Z pewnością mocniejszy niż dziś Adamek, Solis, Povietkin, Pulev czy Arreola.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 08:21 PM
Post: #34
RE: Adamek czy Gołota?
Adamek ma słaby cios ale przez spryt,serce,szybkość umie zdominować rywali w HW najczęściej jednak kończy walki punktowym werdyktem a już nie znokautowanie McBride'a to maly skandalik...emerytowany Gołota mu TKO zafundował a Adamek "tylko" pkt

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 09:21 PM
Post: #35
RE: Adamek czy Gołota?
McBride to chyba przez rozcięcie z Andrew poległ a nie przez knockout.

Dokładnie! Jak Adamek mógł nie znokautować takiego muła jak McBride?! Pamiętam, że przespałem tę walkę i rano wchodząc na bokser.org byłem zły, że redakcja źle podała rekord Tomka ale jak się później okazało.. knockoutu nie było. Śmiałem się sam z siebie bo obejrzałem walkę po przebudzeniu w powtórce na Polsacie i do 12 rundy czekałem na knockout a tu "psikus" i knockoutu nie było Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2012, 09:13 AM
Post: #36
RE: Adamek czy Gołota?
@Jerome
TKO to również niezdolność do walki,zobacz walkę i koniec jej szczególnie a zobaczysz,że McBride długo by nie przetrwał.

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2012, 11:41 AM
Post: #37
RE: Adamek czy Gołota?
@PeterManfredo
Wiem co to TKO. W każdym razie McBride nie leżał, o to mi chodzi.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2012, 12:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2012 12:47 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #38
RE: Adamek czy Gołota?
Gdyby Adamek się uparł to McBride skończyłby tak samo jak Walker,Maddalone,Gołota... najwidoczniej Tomek wolał ''boksować'' niż się bić.

@Jerome
''Dokładnie! Jak Adamek mógł nie znokautować takiego muła jak McBride?! Pamiętam, że przespałem tę walkę i rano wchodząc na bokser.org byłem zły, że redakcja źle podała rekord Tomka ale jak się później okazało.. knockoutu nie było. Śmiałem się sam z siebie bo obejrzałem walkę po przebudzeniu w powtórce na Polsacie i do 12 rundy czekałem na knockout a tu "psikus" i knockoutu nie było''

Nie rozumiem. Przespałeś walkę, wszedłeś na bokser.org i zobaczyłeś zły rekord Adamka tzn. według Ciebie zły, ale nie zauważyłeś dużego czerwonego napisu ''Adamek pokonuje McBride'a na PKT'' tylko pierwsze co Ci się rzuciło na oczy to zły rekord ?? Big Grin Strasznie pomieszałeś. Po przebudzeniu oglądałeś walkę Adamka czyli zanim wszedłeś na bokser.org czy po wejściu? bo gdybyś wszedł za nim obejrzałeś walkę to Twoje późniejsze zdanie ''czekałem na knockout a tu ''psikus'' i knockoutu nie było'' było by bez sensu gdyż wynik znałeś już wcześniej. Natomiast jeżeli najpierw pooglądałeś walkę i poznałeś wynik to nie wkurzyłbyś się na redakcje o błędnie podany rekord.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2012, 01:55 PM
Post: #39
RE: Adamek czy Gołota?
@AdamekFightPL
Trochę racji masz co de Jerome'aWink
Ale to,że Adamek chciał poboksować i dlatego nie bylo TKO czy KO to jak dla mnie żart...George Foreman na 76 wygranych walk aż 68 kończył przed czasem i pewnie też chciał w nich poboksować ale kończył je na ogół szybko...Bo jak mam jaja,jestem silny,pewny siebie to leję frajerów od początku aż padną zamiast się 12 rund męczyć...A formę i rundy nabijam sobie w gymie. W ringu się kończy rywali a nie na nich ćwiczy

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2012, 02:08 PM
Post: #40
RE: Adamek czy Gołota?
@PeterManfredo
No tak, zgadza się, ale Adamek to nie Foreman, który potrafił zabić jednym uderzeniem... poza tym w ostatnich walkach Adamek nie pokazał zbyt wielkich ''jaj'', przebłysk prawdziwego ''Górala'' widzieliśmy w walce z Walkerem. Wcześniej z Arreolą i trochę z Grantem. Adamek na 100% mógł znokautować McBride'a przecież jest nawet moment w którym Adamek kombinacją ciosów zachwiał McBridem i nie poszedł za ciosem... gdyby Tomek rzucił się wtedy na Kevina jak na Walkera to było by TKO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości