Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Garcia
23-06-2014, 05:09 PM
Post: #21
RE: Danny Garcia
Danny Garcia ma wrócić na ring na początku sierpnia, a więc za półtora miesiąca. Przeciwnik nieznany, a więc pewnie nikt bardzo głośny - mam nadzieję, że to już naprawdę ostatnia walka w 140 i Garcia przeniesie się do 147.
Jako, że bokser ten prezentuje chimeryczną formę, po średniej walce z Judah, świetnej z Matthysse i słabszej z Herrerą, czekam na pokaz dobrego boksu (a może nawet jakieś zwycięstwo przed czasem?).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 10:43 PM
Post: #22
RE: Danny Garcia
[Obrazek: 28velol.png]

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 11:24 PM
Post: #23
RE: Danny Garcia
Tak, właśnie org wrzucił newsa, że przeciwnikiem Garcii będzie Rod Salka (19-3, 3 KO).
Krótki rzut oka na boxreca mówi, że jest to typowy rywal na przetarcie... szkoda, ale cudów się nie spodziewałem.

Salka przegrał przedostatnią swoją walkę z Ricardo Alvarezem (14.12.2013) o interkontynentalny pas WBC.

Po bumach, journeymanach oraz jednej walce ze średniakiem dostaje Garcię - niezłe prowadzenie.
Rekord mówi, że to waciak większy niż Malignaggi Smile

No ale pewnie obejrzeć obejrzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2014, 06:54 AM
Post: #24
RE: Danny Garcia
To jest jakiś dowcip z rana? Jak im to wyszło, że walka zunifikowanego mistrza z kimś takim jak Salka jest w ogóle dopuszczalna? I dlaczego mistrz IBF może bronić pasa z kimś takim jak Santana? Przecież ta karta to jest chyba największy kicz w historii GBP. Dlaczego Garcia i Peterson nie walczą ze sobą? Co za rozczarowujące walki, brak słów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 01:24 PM
Post: #25
RE: Danny Garcia
WBC poszlo po rozum do glowy i stwierdzilo ze obecny rywal Garcii nie zasluguje na walke mistrzowska i w stawce pojedynku nie bedzie pasa WBC. Co na to WBA, nie wiadomo.

Ojciec Garcii zaproponowal by pozostali mistrzowie junior polsredniej zunifikowali swoje tytuly, a ze zwyciezca zmierzylby sie Danny -w stawce bylyby wtedy wszystkie cztery pasy. Pomysl ten zakladalby taka walke po koniec tego roku, ew. na poczatku przyszlego i ponownie odwlekl w czasie przenosiny Garcii do polsredniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 02:22 PM
Post: #26
RE: Danny Garcia
WBA to akurat objazdowy cyrk, więc tu nie będzie problemu. Ale dla WBC gratulacje, zrobiła to co każda szanująca się federacja powinna zrobić w takiej sytuacji. Nie można pozwalać mistrzowi świata na bumobijstwo i nabijanie obron. Nie wiem co to za kompletnie poroniony i idiotyczny pomysł z tymi walkami Garcii i Petersona. To jest jedna wielka kpina z kibiców i mistrzowskich pasów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 08:01 PM
Post: #27
RE: Danny Garcia
Na boxrecu można wyczytać ż Salka walczył raz w wadze Gracii i przegrał reszta walk w lekkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 08:44 PM
Post: #28
RE: Danny Garcia
Nie pamiętam chyba większego absurdu. To jest już po prostu taki poziom niedorzeczności, że ja tego nie umiem opisać słowami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2014, 08:20 AM
Post: #29
RE: Danny Garcia
Scheafer odszedł i od razu takie jaja się dzieją. Przypadek? No cóż, raczej nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2014, 09:21 AM
Post: #30
RE: Danny Garcia
Mi też się nie spodobał ten Salka, nigdy o nim nie słyszałem, a miał walczyć o tytuł z Dannym.Może ktoś poszedł po rozum do głowy w tych federacjach i w końcu coś się ruszy.UFC bije na głowę organizacją walk na szczycie i jeśli boks nie pójdzie w dobrą stronę to zostanie "pokonany" UFC, MMA.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości