Ankieta: Najlepszą komputerową serią gier akcji/ wojenną jest...
Medal of Honor
Call of Duty
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MoH czy CoD?
02-11-2012, 04:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012 04:32 PM przez PeterManfredo.)
Post: #1
MoH czy CoD?
Medal of Honor i Call of Duty to dwie świetne serie gier wojennych...Którą wolicie i dlaczego?
Za swietną część Wojna na Pacyfiku stawiam Medala

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 06:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012 06:55 PM przez Bandit.)
Post: #2
RE: MoH czy CoD?
Medal of Honor: Pacific Assault 2004 rok za dzieciaka jeszcze, fajnie się grało Smile
Mam jeszczę płytę nawet Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 04:02 PM
Post: #3
RE: MoH czy CoD?
Call of Duty , pierwsza część, niesamowita gra, w szczególności singiel z dodatku UA , misja w Ardenach Big Grin,. Pamiętam tą radość kiedy dostałem ją na mikołajki w podstawówce Big Grin ah wspomnienia

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 03:37 AM
Post: #4
RE: MoH czy CoD?
Medal of Honor Allied Assault wspominam bardzo dobrze. Lądowanie na plaży Omaha to po prostu niezapomniane przeżycie.
Mimo to, wybieram jednak serię Call of Duty. Najbardziej podoba mi się popularna "czwórka". Kolejne odsłony to już odcinanie kuponów, powtarzanie utartych schematów i strach przed jakąkolwiek ewolucją. Ale ostatnie części "Medala" też były raczej kiepskie. Obecnie wybieram Battlefielda, albo ARME III : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 02:26 PM
Post: #5
RE: MoH czy CoD?
Pierwszy MoH to niesamowity klasyk , uwielbiałem tą grę , inne części nie przypadły już mi tak do gustu.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2013, 02:11 PM
Post: #6
RE: MoH czy CoD?
Gram właśnie w call od duty, tylko że bez dodatku UO bo mam problem z wgraniem.Gra jest fajna, całą serie sobie przejdę.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości