Ankieta: Mój ulubiony sędzia ringowy to...
Eddie Cotton
Randy Neumann
Massimo Barrovecchio
Guido Cavalleri
Kenny Bayless
Tony Weeks
Laurence Cole
Arthur Mercante Jr
Daniel Van de Wiele
Joe Cortez
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sędziowie ringowi
08-11-2012, 10:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2012 11:03 AM przez PeterManfredo.)
Post: #1
Sędziowie ringowi
Sędziowie ringowi to coraz częściej "ikony" boksu. Ci którym dane jest sędziować wielki walki przechodzą do historii razem z ich triumfatorami. Przywiązujecie uwagę do tego kto sędziuje oglądane przez Was pojedynki?
Macie ulubionego sędziego? Zapraszam do sondy(oddajecie po 2 głosy) i dyskusji na temat sędziów ringowych.
Oto fotki sędziów w kolejności adekwatnej do nazwisk widocznych w odpowiedziach sondy. Podaję je dla skojarzenia tych Panów:
[Obrazek: 32504d1129855297-referee-images-cotton_e...JyhkGfQKHM]
[Obrazek: 120px-Neumann_randy_Referee.jpg#.UJyh2WfQKHM]
[Obrazek: 71420d1171667498-referee-images-barrovec...JyiIWfQKHM]
[Obrazek: 95209d1185670752-referee-images-cavaller...JyiV2fQKHM]
[Obrazek: bayless.jpg#.UJyipWfQKHM]
[Obrazek: referee.tony.weeks.150x150.jpg#.UJyi3mfQKHM]
[Obrazek: Referee.Laurence_Cole.jpg#.UJyjCmfQKHM]
[Obrazek: Mercantejr.jpg#.UJyjNmfQKHM]
[Obrazek: 119093d1205087323-judge-photos-vandewiel...JyjcGfQKHM]
[Obrazek: Cortez_joe.jpg#.UJyjmmfQKHM]

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 10:56 AM
Post: #2
RE: Sędziowie ringowi
Tony Weeks. Facet nie przeszkadza bokserom w ringu, prowadzi walkę "niezauważalnie", w dodatku nie popełnia ewidentnych błędów, a przynajmniej takich nie pamiętam.

Fakt jest taki, że na sędziego zwraca się uwagę głównie wtedy, kiedy popełni rażący błąd, ewentualnie czasem, gdy w trudnej sytuacji wykaże się przytomnością umysłu. Tak samo, jak we wszystkich innych sportach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 11:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2012 11:08 AM przez PeterManfredo.)
Post: #3
RE: Sędziowie ringowi
Zagłosowałem na Cottona i Baylessa. Cotton zawsze emanuje spokojem i wdać,że budzi respekt u bokserów. Bayless z kolei to najlepszy z sędziów młodszego pokolenia,dużo wielkich walk ma już na koncie. Wyróżnie jeszcze Joe Corteza...Legenda

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 03:36 PM
Post: #4
RE: Sędziowie ringowi
Przypominam o oddawaniu 2 głosów w ankiecieWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 06:46 PM
Post: #5
RE: Sędziowie ringowi
Głos oddałem na Weeksa, który tak jak wspomniał @Maynard jest wręcz niezauważalny i pozwala bokserom robić swoje. Również nie przypominam sobie jakichś "wpadek" w prowadzonych przez niego walkach.

@Peter
Dwóch głosów nie oddam, bo po prostu nie mam drugiego faworyta ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2012, 05:41 PM
Post: #6
RE: Sędziowie ringowi
Dla mnie numerem jeden jest Tony Weeks. Gdy jest w ringu, jestem pewien, że walka będzie prowadzona wzorowo. Najważniejsze, że nie przeszkadza bokserom i interweniuje tylko wtedy kiedy musi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2012, 06:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2012 06:56 PM przez MauZ.)
Post: #7
RE: Sędziowie ringowi
a gdzie Steve Smoger? Jay Nady? Vic Drakulich?
ci panowie też wykonują dobrą robotę w ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2012, 07:01 PM
Post: #8
RE: Sędziowie ringowi
Tylko 10 ciu mogłem wystawić

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2012, 07:12 PM
Post: #9
RE: Sędziowie ringowi
Steve Smoger rzeczywiście jest ciekawym przypadkiem. Chodzi za nim fama, że przerywa walki dopiero w momencie, kiedy zagrożone jest życie jednego z pięściarzy. Jednocześnie, ciągle przecież sędziuje walki na najwyższym poziomie, jest akceptowany przez wszelkie komisje, także przepisów najwyraźniej przestrzega. Często zwracam na niego uwagę, bo ma szczęście prowadzić walki kończące się efektownymi nokautamiSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2012, 07:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2012 07:17 PM przez MauZ.)
Post: #10
RE: Sędziowie ringowi
akurat Van de Wiele czy Cole mają chyba słabszy dorobek niż sędziowie których wymieniłem.

zgadzam sie, pracę Smogera można różnie oceniać, bo często pozwala wbić się zawodnikowi nosem w ring, ale to już dyskusja w kwestii przerywania walk za wcześnie i za późno Smile w każdym razie dorobek ma super, a i sędziuje stanowczo często się narażając na przypadkowy cios.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości