Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fight Night Round 4
27-12-2011, 12:12 PM
Post: #1
Fight Night Round 4
http://www.youtube.com/watch?v=Bj8qSnNk7D0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2011, 02:08 PM
Post: #2
RE: Fight Night Round 4
Gralem we wczesniejsze wersje u kolegi, bardzo szybko niszcze pada i palce puchną od ściskania i emocji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2011, 02:33 PM
Post: #3
RE: Fight Night Round 4
Tak, racja. Na trójce tak naskórek niszczyłem, że masakra. Gra jest wciągająca, ale obracać prawą gałką w celu zadawania ciosów ma poważne skutki, bo palec później boli itp. itd. Wink Chodź byłem uzależniony od tej gry, to ją rzuciłem xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2011, 07:08 PM
Post: #4
RE: Fight Night Round 4
zamieszajcie w Championa, tam juz nie trzeba zawijac takich rogali jak w 3 czy 4 Wink jak wam pasuje, to nawet guzikami mozecie bic Tongue ja na swoim x360 zarzynam Fight Night Champion non stop ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2011, 08:32 PM
Post: #5
RE: Fight Night Round 4
Ja gralem vs kolega. Więc tym bardziej chciałem wygrać, że spód kciuków miałem tak spuchnięty, jakby osa mnie ugryzła.
Najczęściej gralismy Holyfield vs Frazier, Ali natomiast szybko sie męczył, więc nie najlepszy wybór. Ale nigdy nie nauczylem sie z automatu dawać ten super cios, który całą moc przeciwnika kasuje, zawsze to na instynkt wchodziło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2011, 11:44 PM
Post: #6
RE: Fight Night Round 4
Na najtrudniejszym poziomie Alim pokonuję każdego w ciągu 6 rund Wink Mam zamiar kupić Championa i zobaczymy co to będzie Smile FNR4 jest świetny. Pamiętam moją pierwszą walkę w trybie kariery jako Tyson. Ach... Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 02:21 AM
Post: #7
RE: Fight Night Round 4
Eleshar

ja Ray'em Robinsonem na G.O.A.T. w FNC rozbijałem Tysona, Aliego, Lewisa...itd Tongue Tak ogólnie to polecam bardzo tą grę. Tym bardziej jak chcesz pykać w sieci Smile
w 4 z kolei Foremanem lubiłem urywać głowy Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 04:10 PM
Post: #8
RE: Fight Night Round 4
Ja tam mimo wszystko wolę FNR 4 niż championa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2012, 01:10 AM
Post: #9
RE: Fight Night Round 4
Oj, w czwóreczkę się z kolegami gra! Jak ktoś lubi klimaty mma, to polecam EA SPORTS MMA. Żeby zadawać ciosy tak jak w FN trzeba kręcić analogiem, walka jest w miarę realistyczna nokałty często są niespodziewane, licencjonowane gwiazdy Strikeforce. Co prawda kariera trochę nudnawa, ale fajne walki przez internet (jeśli nie ma lagów).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2012, 02:01 AM
Post: #10
RE: Fight Night Round 4
Grałem w prawie wszystkie Fight Night'y Smile Obecnie posiadam Championa, jest to bardzo dobra gra ale powinni poprawić punktowanie walk bo czasami rundy które powinno się wygrać przyznaje rywalowi. Multiplayer jest bardzo dobry Smile Co do EA SPORTS MMA to gra jest bardzo fajna , byłem nawet mistrzem świata online w wadze ciężkiej Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości