Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
21-02-2013, 11:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2013 11:45 PM przez RSC-2.)
Post: #21
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
To zadzwonić do administratora ,aby ty przyszedł.
Kupić flaszkę i coś na zakąskę i zaraz się załatwi nowy dział.

Jak to nowgo działu nie da się otworzyć? Nie róbcie sobie ze mnie jaj.

Nie da się , to "parasola w tyłku otworzyć"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2013, 11:46 PM
Post: #22
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Jeżeli moderatorzy nie mają dostępu do silnika forum, o czym kilkukrotnie pisali, to nie otworzą nowego działu. No bo jak, skoro nie mogą w niego ingerować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2013, 11:57 PM
Post: #23
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Napisałem ostatnio do kuby Walkowiaka czy pojawi się na forum ale odpowiedzi jeszcze nie dostałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 12:15 AM
Post: #24
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Ja nie znam się na zarządzaniu stronami internetowymi.

Ale czy ktoś z „bokser.org” na wniosek moderatora nie może wejść na stronę forum i zrobić co trzeba?

Chyba nie musi tramwajem lub pociągiem jechać z „bokser.org „ na „ forum bokser.org” aby zrobić jakieś zmiany?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 07:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013 07:50 AM przez Adammobp.)
Post: #25
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
(21-02-2013 10:34 PM)Jerome napisał(a):  5. Umieszczania w sygnaturze profilowej reklam.

A to po jaką niby cholerę? Komu to przeszkadza? Kogo to atakuje, kopie, gryzie?
Takie dział to pół minuty roboty. Trzeba napisać podanie do administratora. Jak otrzymamy odpowiedź negatywną, to trzeba się odwołać ministra administracji i cyfryzacji.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 02:27 PM
Post: #26
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
@Adammobp
Pamiętam Twój przypadek, spokojnie.
Ci, którzy zgodę otrzymają od moderatorów będą mogli reklamować co chcą. Taki zapis jest potrzebny w regulaminie. Nic osobistego, spokojnie Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 07:27 PM
Post: #27
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
No właśnie nie jest kompletnie potrzebny, na wszystkich forach stosowałem taką formę reklamy. Żadnej zgody - zgodnie z konstytucyjną zasadą równości każdy musi podlegać takim samym zasadom (przepisom) Smile

Jak już to można określić maksymalny wymiar obrazka (to by się przydało, bo czasem giganty takie, że hoho).

Ewentualnie coś w rodzaju możliwości reklamy w sygnaturze po napisaniu jakiejś tam liczby postów (np. 50).

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 08:38 PM
Post: #28
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
A komuś woglę przeszkadzają jakieś reklamy u kogoś? Przecież nikt tu pedofilii czy Zoofilii nie szerzy.Już bez przesady.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 09:29 PM
Post: #29
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
@Zioło...
Napisałem ten punkt tylko z pamięci, gdyż wchodzą tu ludzie, piszą jeden post pod którym mają reklamę do jakiś śmieci. Maynard zwrócił na to uwagę i wyszedł z tym pomysłem. Nie mam problemu do żadnych reklam. Może jak będą to sam kiedyś będę miał z nich pożytek - nie wiem. Przypomniałem sobie tylko jakąś sytuację i wpadłem na ten pomysł. Nie zgadzacie sie? Super. Chociaż ktoś chce się za to wspólnie zabierać. O to chodzi ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 10:44 PM
Post: #30
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Widzę że tylko kilku userów zaangażowało się w prace o nowy regulamin.I tak musimy poczekać na Maynarda bo podobno tworzy też nowy regulamin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości