Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fight Night Champion
01-06-2013, 02:32 AM
Post: #31
RE: Fight Night Champion
Ci którzy regularnie grają na PC może i mają pady. Ci którzy od czasu do czasu pykną w Fifę, albo Call of Duty już niekoniecznie. PCtowcy są dość... konserwatywni : ). Wielu uważa, że granie na padzie to frajerstwo, a konsole to najgorsze zło tego świata (na gamingowych forach wojny PCtowców z konsolowcami to norma). W każdym bądź razie, na zachodzie (czyli tam gdzie gier sprzedaje się najwięcej) gra się głównie na konsolach. Do tego trzeba pamiętać, że piractwo na PC jest po prostu GIGANTYCZNE. Popytaj znajomych, ciekaw jestem ilu z nich kupuje oryginalne gry. Zresztą... nie ma co nad tym dywagować. Uważam, że jeśli EA nie wydało FN na PC, to miało w tym jakiś cel. Tam pracują specjaliści, którzy znają rynek i mają dostęp do różnych danych. Mimo wszystko mają większe pojęcie od nas : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 02:39 AM
Post: #32
RE: Fight Night Champion
Ja kupuję, ty chyba kupujesz, a poza tym to faktycznie nikogo nie znamTongue Znaczy się, że ja też bym ściągał, ale że mam net jaki mam to kupujęTongue

Cytat:Tam pracują specjaliści, którzy znają rynek i mają dostęp do różnych danych. Mimo wszystko mają większe pojęcie od nas : )
Pewnie tak, ale mogliby Kubie raz przyjemność zrobić i wypuścić choć jednego FN na PCSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 08:44 AM
Post: #33
RE: Fight Night Champion
Piractwo piractwem ale skoro opłaca się wydawać na PC Fifę, Need For Speedy, NBA czy masę innych gier to i Fight Night by swoje dołożył $.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2013, 09:08 AM
Post: #34
RE: Fight Night Champion
@Sander
Bardzo trudno byłoby przełożyć Fight Nighta na PC-tową klawiaturę i myszkę... chyba, że w zestawie z grą producenci dołączali by też pada, ale wtedy koszt gry wzrósłby o 60-70 zł Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2013, 05:34 PM
Post: #35
RE: Fight Night Champion
FIFA 13 najgorsza gra z serii w jaką grałem. Dobre recenzje (chyba EA nieźle smarowała dupy za tak dobre oceny), poprawa grafiki, ale w takie gówno to jeszcze nie grałem. 60 złotych wyrzucone w błotoSad Chyba muszę wrócić do mojej ulubionej "dziewiątki"...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2013, 08:03 PM
Post: #36
RE: Fight Night Champion
Fifa 11 była najlepsza,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2013, 08:44 PM
Post: #37
RE: Fight Night Champion
To nie jest temat o Fifie i proponowałbym stworzenie oddzielnego miejsca do dyskusji o tej serii. W każdym razie nie zgodzę się, że Fifa 13 to tak tragiczna gra. Od 11ki obserwujemy już tylko powolną ewolucję. Mimo to w 13kę gra mi się całkiem przyjemnie. Nie jest to 100% symulacja, ma sporo wad, ale mimo wszystko jest to porządna produkcja.
Kubalala1122331 - 6 dych to zdecydowanie przesada. We wrześniu wychodzi 14ka, ja bym na Twoim miejscu dołożył te 4 dyszki i poczekał na premierę.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2013, 10:13 PM
Post: #38
RE: Fight Night Champion
Wiem, ale miałem ochotę pograć sobie w futbol na PC, a do września jeszcze kupa czasu i przede wszystkim sporo wolnego czasu. Jednak nie żałuję że kupiłem, bo zaoszczędziłem 4 dyszki, kolejny raz nie dam się już oszukać EA i FIFY już po prostu nigdy nie kupię. Może kiedyś zagram, ale to już raczej jak dorwę jakąś piracką wersję, kasy ładował w takie coś już nie będę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2014, 12:20 AM
Post: #39
RE: Fight Night Champion
Ostatnio przeprowadziłem w Fight Night Champion "symulację" zbliżającej się walki Szpilka - Jennings. Może się sprawdzi... : )



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2014, 10:44 AM
Post: #40
RE: Fight Night Champion
@Splinter
Dla mnie taka symulacja to nowość, gdyż ja w gry komputerowe gram raczej sporadycznie.
Jeśli chodzi o tą symulację to pewnie jakbyś walczył Jenningsem to znokautowałbyś SzpilkęSmile
Mi się to nawet podoba, jeśli traktuje się to jako pewnego rodzaju zabawę/ciekawostkę. Raz na jakiś czas wrzuć taką symulację to będzie ona podłożem jakiejś ciekawej dyskusji, np. Witalij vs Władimir...

Jeśli walka w realu zakończy się tak samo jak tu to masz ode mnie 2 zielone punkciki.

A no i przyłączam się do pozdrowieńBig Grin dla pana RedHawka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości