Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fight Night Champion
04-03-2015, 07:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2015 07:26 PM przez KrychuTMT.)
Post: #61
RE: Fight Night Champion
Na ps3 multi jest chyba darmowe( czyli dostępne bez plusa) we wszystkich grach ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 08:25 PM
Post: #62
RE: Fight Night Champion
Dragon Age Inkwizcja jest chyba na ps plus, gdyby bylo darmowe to bym swej połowicy sprzed konsoli nie odciagnal Wink


A w fife 11 to gralem chyba tylko dzieki jakiejs promcji wiec to zalezy chyba od tytulu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 09:36 PM
Post: #63
RE: Fight Night Champion
Sprawdziłem różne artykuły i wynika z nich, że usługa multiplayer jest darmowa na wszystkie gry ps3.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 11:16 PM
Post: #64
RE: Fight Night Champion
Skandal... to muszę pogrzebać głębiej w opcjach, dzieki za info
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2015, 10:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2015 10:50 AM przez zuki.)
Post: #65
RE: Fight Night Champion
Jeśli jest ktoś chętny pograć przez sieć w Fight Night Champion, to podaje swój PSN ID: Roketto_PL .

Można mnie dorwać w weekendy w godzinach 21:00-00.00.

[Obrazek: AeqVeog.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości