Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking najbardziej utalentowanych polskich prospektów boksu zawodowego
27-04-2012, 05:13 PM
Post: #9
RE: Ranking najbardziej utalentowanych polskich prospektów boksu zawodowego
(25-04-2012 09:07 PM)Polak18 napisał(a):  Oprócz nich w niedalekiej przyszłości o pasy mistrzowskie powalczą [...] Dawid Kostecki

Szansa na to, że Kostecki zawalczy w końcu o mistrzostwo świata jest taka sama jak na to, że któryś z Braci Kliczko zawalczy w super średniej.

A co do Twojego rankingu, to o Masternaku i Proksie napisałeś chyba wszystko co trzeba, Głowacki też OK, Zimnoch to człowiek-zagadka, który IMO u Pana Wasilewskiego tylko się marnuje i nigdy nie będziemy wiedzieli na co go stać. A Szpilka? Nie będę się wypowiadał na ten temat, bo już napisałem o nim wszystko co trzeba w innych tematach i nie chcę się powtarzać. Kreowanie na mistrza świata człowieka, który pokonał kilku bumów to po prostu kpina. A sam Szpilka pewnie skończy tak jak Kołodziej czy Kostecki. Czyli z rekordem typu 39-0 i będzie "bardzo blisko walki o mistrzostwo świata".

Dodałbym tutaj mimo wszystko Kamila Łaszczyka. Ten chłopak jest bardzo utalentowany, dobrze prowadzony, ma bardzo dobre warunki do trenowania u pana Kołodzieja w Global Boxing GYM. Mam nadzieję, że będziemy mieli z niego w przyszłości wielką pociechę. Fakt, ma na koncie dopiero 8 walk, a w ostatniej z Farmerem wypadł grubo poniżej oczekiwań. Nie zmienia to jednak faktu, że wygrał to starcie dość pewnie i było ono dla niego cenną lekcją doświadczenia i zapewne pokory (bo takie polowanie na nokaut w przyszłości może się źle skończyć). Na polskiego mistrza świata w jednej z niższych kategorii czekam o wiele, wiele bardziej niż na mistrza w ciężkiej... Czy tym mistrzem będzie akurat Łaszczyk? Cóż, mam wielką nadzieję, że tak.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking najbardziej utalentowanych polskich prospektów boksu zawodowego - Rutherford - 27-04-2012 05:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości