|
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
|
|
22-02-2015, 11:25 PM
Post: #71
|
|||
|
|||
|
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Czym tu sie podniecac?? Hugo na konkurencji znowu potwierdzil swoja pasje do boksu i szacunek do bokserow, oraz jednej z najwiekszych walk wszechczasow. W sumie lepiej nadaje sie do najbardziej zabawnych komentarzy, ale ze zwiazane z tematem, to wrzuce tu.
Dariusz Chmielarski;446208 napisał(a):Louis vs Schmelling i Ali vs Frazier to były pojedynki dwóch prawdopodobnie najlepszych ówcześnie bokserów królewskiej kategorii (czyli także wszechwag). A teraz tyle hałasu o walkę dwóch podstarzałych gostków z watą w pięściach ważących po 66 kg. Boks schodzi na psy z powodu zakłamania i politycznej poprawności. Za kolejnych 40-50 lat walką stulecia będzie mogła być ogłoszona tylko walka kobiet (ewentualnie gejów, bo walki heteroseksualnych mężczyzn zostaną uznane za "nudne"). Leze i kwicze.
![]() |
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości




![[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]](http://new1.fjcdn.com/gifs/Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinton+started+a+war+of_47dd2b_5430740.gif)

