Ankieta: Który z nich jest najlepszy?
Soszyński
Głażewski
Sęk
Fonfara
Kostecki
Prezentują ten sam poziom
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy polski półciężki
13-09-2012, 07:31 PM
Post: #12
RE: Najlepszy polski półciężki
(13-09-2012 03:54 PM)Jerome napisał(a):  Nie to żebym był jakiś oburzony (1)ale nie uważam aby to była mocno obsadzona kategoria wagowa przez Polaków. Z tych wszystkich wymienionych półciężkich jedynie Fonfara (i to tylko za sprawą Glena) ma szansę na walkę o pas. W półciężkiej, gdzie mamy takich zawodników jak choćby B-Hop, Chad, Pascal, Cloud czy czy nawet Cleverly to nasi rodacy są nikim. (2)Nie mówię, że leszczami ale anonimami i granica między światowymi zawodnikami jest ogromna. Jak dla mnie to kategoria Cruiser jest kategorią w której mimo tylko trzech reprezentantów mamy większe szanse na dominację. Diablo, Master i Harnaś. (3)Rozumiem, że cruiser nie jest tak mocno obsadzona jak LHW i może dlatego też padło takie stwierdzenie (@redd). Bardzo sympatyczny tekst. Ciekawe opisy. Moim zdaniem najlepszym naszym reprezentantem w tej kategorii wagowej jest Cygan. Nie napiszę nic więcej tylko faworyta, wiadomo dlaczego.

1. Tu się nie zgodzę. Wszyscy wymienieni przeze mnie pięściarze to poziom pretendenta do tytułu. Jedynie chyba tylko w Cruiser mamy mocniejszą obsadę. W innych kategoriach wagowych w porównaniu do LHW mamy posuchę.
2. Nie przesadzałbym. Na pewno przepaści nie ma między Cleverlym, Szumenowem, Cloudem, a polskimi półcieżkimi. Nie twierdzę, że któryś z naszych LHW wygrałby z którymś z wymienionych pięściarzy, ale myślę że mogliby dać dobre walki.
3. Nie bardzo wiem jakie twierdzenie padło spod mojej klawiatury Smile Nie porównywałem nigdzie półciężkiej do cruiser.

Oczywiście, że przed każdym z wymienionych LHW droga do tytułu jest daleka, ale nie zmienia to faktu, że obecnie mamy kilku niezłych pięściarzy w tej kategorii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Najlepszy polski półciężki - redd - 12-09-2012, 10:17 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - redd - 13-09-2012 07:31 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - trawieso - 12-11-2012, 01:23 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - maxio99 - 15-11-2012, 02:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości