Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Frampton na punkty 33.33% 1 33.33%
Frampton przed czasem 66.67% 2 66.67%
Warrington na punkty 0% 0 0%
Warrington przed czasem 0% 0 0%
Będzie remis 0% 0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frampton - Warrington (22.12.2018)
22-11-2018, 11:19 AM
Post: #1
Frampton - Warrington (22.12.2018)
W Manchesterze tuż przed świętami dojdzie do gali boksu zawodowego, na której w walce wieczoru zmierzy się Carl Frampton i Josh Warrington.
Framptona znamy wszyscy, obecny mistrz IBF w piórkowej mający na rozkładzie Leo Santa Cruza (z nim też doznał jedynej porażki), Quigga czy Donaire.
Warrington dla mnie jest zagadką - kojarzę tylko trzy nazwiska z jego resume. Amagasa to Japończyk, któremu Rigondeaux złamał szczękę w walce w której dwa razy był na deskach. Kiko Martinez przegrał z nim przez MD a Lee Selby przez SD więc były to walki bliskie.
Frampton wg mnie zdecydowanym faworytem.

Na undercardzie dojdzie do potyczki dwóch niezłych zawodników kategorii średniej, którzy jeszcze niedawno walczyli o mistrzowskie pasy, gdy byli zaliczani do ścisłej czołówki.
Twardy Martin Murray, który wytrzymał prawie cały dystans z Golovkinem oraz Hassan N'Dam N'Jikam - który przegrał trzy razy (powinien cztery ze względu na skandaliczną punktację w pierwszej walce z Muratą) ale przed czasem tylko raz, mimo że na deskach leżał już chyba z 15 razy. Jest to bokserska wańka-wstańka, którą łatwo przewrócić, ale która szybko wraca do pionu.
Tutaj myślę, że fizyczność i prostota boksu Martina zatryumfuje mimo że stylowo N'Jikam jest dla Brytyjczyka koszmarem.

Na gali zobaczymy też debiut brata Tysona Fury'ego - Tommy'ego oraz pojedynek prospekta HW (14-0, 11KO, ostatnio wygrał z polskim yourneymanem Kamilem Sokołowskim) Nathana Gormana z uznanym Alexem Laepai.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Frampton - Warrington (22.12.2018) - Gogolius - 22-11-2018 11:19 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości