Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Offtop (moderacyjny)
28-03-2020, 03:02 PM
Post: #9
RE: [oddzielony] Offtop (moderacyjny)
Co do głównej boxer.org się nie wypowiem, bo dostałem na niej jakiegoś dziwnego bana. Bodaj z półtora roku temu skrytykowałem jakiś artykuł, chyba o Jarrellu Millerze. Z tym, że nie była to jakaś chamska czy ognista krytyka, raczej zwrócenie uwagi na pewne braki i niedokładności. Po czym artykuł zniknął a mi uniemożliwiono dodawanie komentarzy, w jakiś dziwny sposób. Po prostu loguję się i wyświetlam jako zalogowany, ale jak chcę skomentować, to pisze mi "Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu". A jestem i zalogowany i zarejestrowany. Wysłałem do redakcji maila, żeby mi tego "bana" zdjęli, ale nikt nie pofatygował się, żeby odpowiedzieć, więc odpuściłem sobie komentowanie. "Strona główna" wraz z jej bywalcami nie jest znów aż takim cudem świata, żebym się męczył z zakładaniem nowego konta. Poza tym moje komentarze są na stronie wartością dodaną i redakcji powinno zależeć na tym, żebym się wypowiadał, bo nie bluzgam, nie kłócę się, nie pierniczę dyrdymalów i jestem merytoryczny. Jeśli nie chcą - ich sprawa. Inna rzecz, że trochę dziwne, bo są portale i to takie, które uchodzą za poważne i do mnie pisać w stylu "och, dawno cię nie było, może byś wrócił i coś skomentował", bo im to podnosiło odsłony. Ale jak widać boxer.org w odsłonach się pławi, więc ma to gdzieś Smile

Co do "światowego boksu", nadal uważam, że jest to temat zbyt niszowy, żeby zgromadzić aktywną społeczność forumową. Bo trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że zainteresowani światowym boksem muszą być też zainteresowani dyskusją na forum. Tutaj masz efekt skali, jak we wspomnianych koreańskich boysbandach. Ja i ty mamy to w dupie, ale całe tabuny "fanek" się tym ekscytują i dyskutują, aż wióry lecą. Bo ogólnie rzecz biorąc jest ich więcej niż polskich fanów światowego boksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[oddzielony] Offtop (moderacyjny) - RSC-2 - 12-01-2020, 01:32 PM
RE: [oddzielony] Offtop (moderacyjny) - fext - 28-03-2020 03:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości