Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze momenty w boksie
20-07-2013, 07:37 PM
Post: #1
Nasze momenty w boksie
Zainspirowany nowym cyklem Leszka Dudka (http://www.bokser.org/content/2013/07/13.../index.jsp , http://www.bokser.org/content/2013/07/20...index.jsp) postanowiłem założyć podobny wątek na forum, aby każdy mógł opisać najbardziej niezapomniane dla niego momenty w boksie. Zacznę od siebie:

- Lewis vs Gołota
Pierwsza walka, którą widziałem. Miałem wtedy 6 lat i mimo to uległem Gołotomanii. Byłem skrajnie zszokowany rezultatem, Lewis wydawał mi się wtedy nie do pokonania, wręcz nietykalny.

- 2 runda Gołota vs Sanders - Krwi na kartach punktowych nigdy nie zapomnę Wink

- Ucieczka Gołoty z Tysonem - Oglądałem tę walkę w szpitalu, do świetlicy naszło sporo ludzi z innych oddziałów. Pamiętam ten jazgot, krzyk i gniew, gdy Andrew postanowił zejść z ringu. Byłem strasznie rozczarowany, bo myślałem że Andrzej da radę Tysonowi.

- 53 s z Brewsterem - To wielkie niedowierzanie.

- Michalczewski vs Gonzalez - Zawsze kibicowałem Michalczewskiemu. Po 12 rundach byłem święcie przekonany, że Darek dostanie decyzję. Stało się inaczej i przez kilka lat żyłem w przekonaniu, że Tygrysa zwałowali. Teraz inaczej patrzę na tę walkę, moim zdaniem Meks zasłużenie zwyciężył.

- Michalczewski vs Tiozzo - Pamiętam, że nie podobał mi się pomysł powrotu Darka na ring. Od ostatniej walki stał się strasznie medialny i niezbyt wierzyłem, aby był w nim jeszcze głód boksu. Nokaut na Darku nie zaskoczył mnie, chociaż szkoda mi było takiego zakończenia kariery przez Tygrysa.

- Adamek ciężko nokautuje Ulricha - Byłem przekonany, że jak Tomek nie zrobi Ko to zostanie przekręcony w Niemczech. Nokaut na Niemcu wielce mnie ucieszył.

- 10 runda Corralesa z Castillo - Po prostu nie wierzyłem w to co widzę. Dla mnie najlepsza runda ever. Od tamtej pory stałem się wielkim fanem "Chico".

- I walka Chico z Casamayorem - Kolejna niewiarygodna wojna z udziałem Corralesa.

- III runda walki Marquez vs Katsidis - Obydwu uwielbiałem, ale kibicowałem mniej utytułowanemu Michaelowi. W III rundzie Marquez ciężko padł na deski po straszliwym lewym sierpowym. Modliłem się o to, aby Katsidis skończył ten pojedynek, ale nie udało mu się. Później rozgorzała wojna, którą ciężko opisać słowami. Katsidis dowiódł wielkiego serca do walki, a Marquez niesamowitego instynktu zabójcy i kunsztu.

- Martinez robi "na zimno" Williamsa - Spodziewałem się długiej i wyniszczającej wojny, którą ostatecznie rozstrzygnie dla siebie Maravilla. Jednak rezultat tej potyczki bardzo pozytywnie mnie rozczarował.

- Martinez maluje krwawą maskę na twarzy Pavlika - Obawiałem się, że Sergio nie da rady sile Pavlika, jednak w miarę trwania walki jego przewaga rosła. Skończyło się na deklasacji, a twarz Kellego po pojedynku zapadła mi w pamięć.

- Jackiewicz przezwycięża kryzys w walce z Rodriguezem - Jedyna walka z polskiego podwórka, którą oglądałem na stojąco.

- Jednoręki Rafa Marquez mający na skraju nokautu Juanmę Lopeza - Marquez doznał kontuzji barku, ale walczył dzielnie, o mały włos nie wygrałby tej potyczki.

- Marquez vs Pacquiao IV - Mój krzyk o siódmej rano "Dinamita!" ;D

- Donaire vs Sidorenko - Największa masakra jaką widziałem na ringu.

- Concepcion vs Marquez I - Szalona wojna i wymiany z kosmosu.

- Concepcion vs Marquez II - Całą noc czekałem na tę walkę i szukałem streama. Znalazłem odpowiedni na 2 minuty przed pojedynkiem. Strasznie rozczarowałem się rezultatem, spodziewałem się wojny w ringu, a skończyło się bardzo szybko.

- Arguello vs Pryor I - najbardziej niesamowita walka jaką widziałem

- Arguello vs Mancini - pokaz bezkompromisowego boksu ze strony Manicniego kontra wielka mądrość i cierpliwość ringowa Alexisa. Ostatecznie rutyna wzięła górę, ale walka była niesamowita.

- Frenkel niszczy Maccarinelliego - Nokaut, po którym myślałem że Enzo nie żyje. Straszny dreszczowiec, ale ostatecznie wszystko niegroźnie się skończyło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Nasze momenty w boksie - redd - 20-07-2013 07:37 PM
RE: Nasze momenty w boksie - Sander - 20-07-2013, 08:27 PM
RE: Nasze momenty w boksie - redd - 20-07-2013, 09:04 PM
RE: Nasze momenty w boksie - Martin - 20-07-2013, 09:36 PM
RE: Nasze momenty w boksie - RoyJonesJr - 20-07-2013, 10:58 PM
RE: Nasze momenty w boksie - Sander - 21-07-2013, 08:36 AM
RE: Nasze momenty w boksie - Martin - 21-07-2013, 10:05 AM
RE: Nasze momenty w boksie - Pakman - 21-07-2013, 02:12 PM
RE: Nasze momenty w boksie - terq - 25-07-2013, 11:46 PM
RE: Nasze momenty w boksie - kubala1122331 - 26-07-2013, 12:08 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości