Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
30-10-2013, 09:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2013 09:50 PM przez BMH.)
Post: #80
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(30-10-2013 09:18 PM)RedHawk napisał(a):  Gwiazdą ''jutuba'' nie jestem i zapewne nie będę, ale z Twoją pomysłowością i brakiem wstydu to Ty możesz zawojować jakieś Tuby... nie koniecznie You, jeżeli wiesz o co mi chodzi Wink

Nie mierz wszystkich swoja miara. To co dla Ciebie jest brakiem wstydu, dla mnie jest jest do przyjecia. Masz z tym problem.. masz problem, ze ktos ma inny swiatopoglad niz Ty? Jezeli TAK, to jestes zalosnym ignoranetem... jezeli NIE, to oszczedz klikania w klawiature dla dobra wszystkich.

(30-10-2013 09:18 PM)RedHawk napisał(a):  Co do Adamka to rzeczywiście gość powinien zostać wychłostany. Co chwilę tylko portale piszą o tym jak Adamek nie spowodował wypadku, nie pobił żony, zdemolował pobliski bar w stanie upojenia alkoholowego, uciekał gliniarzom w pościgu policyjnym itd. Przy nim to taki Broner czy Chisora to po prostu świętoszki.

Tak wybielaj dalej Tomasza haha, a jednoczesnie potepiaj i wyzywaj zlego Bronera za filmik, czy Zimnocha za udzielone wywiady.Big Grin Twoje prawo i Twoje poczuci uczciwosci.Wink
Ja widze to inaczej... Broner sie zabawil, a ze nie czuje wstydu, to film upublicznil(moze ktos to zrobil-nie wiem). Moze sie to komus podobac, lub nie, ale prawa nie zlamal i nie narazil niewinnych ludzi. Adamek zapil pale, po czym wsiadl za kolko... na dzien dobry wiec zlamal prawo i narazil zycie swoje i innych... na sam koniec doprowadzil do stluczki. Polacy niestety na swiecie maja opinie zlodziejow i pijakow, wiec w Stanach nikt nie powinien byc zaskoczony pijackim wystepkiem Adamka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze - BMH - 30-10-2013 09:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości