Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jakie filmy w tym roku czekacie?
24-07-2016, 05:24 PM
Post: #101
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Frankenweenie z 2012 roku był w miarę dobry Wink No ale fakty są takie, że jednak najciekawsze filmy Burtona skończyły się na 1999 roku wraz z wejściem do kina Jeźdźca bez głowy. Mimo to, jego nowsze dzieła są oglądalne. Nawet na wspomnienie o tej Alicji nie mam jakichś odruchów wymiotnych, choć druga część była zdecydowania lepsza.

Co do tego "Osobliwego domu..." to jest to jedna wielka niewiadoma. Może wyjść dobre kino, a może totalna klapa. Ale do kina rzecz jasna się wybiorę, bo i tak mam za darmo... Zwiastunem bym się zbytnio nie sugerował, bo już nieraz w tym roku naciąłem się na dobry zwiastun a film żałosny (Piąta fala - swoją drogą chyba najgorszy film na jakim kiedykolwiek byłem w kinie) czy odwrotnie (Alicja po drugiej stronie lustra, High Rise).

Widział ktoś tę nową Iluzję? Ja się trochę zawiodłem. Niby wciąż fajna fabuła, wciąga i interesuje, ale jednak miałem wrażenie, że to taki odgrzewany kotlet. Nic mnie nie zaskoczyło, nic nie zdziwiło i nic nie pozostało w pamięci na dłużej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie? - finjek7 - 28-07-2014, 07:22 PM
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie? - kubala1122331 - 24-07-2016 05:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości