Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do moderatorów - nie do dyskusji
24-03-2014, 07:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2014 07:14 PM przez RSC-2.)
Post: #21
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
@Sander
To nie ja szukam problemów.
Napisałeś wcześniej że : @BMH długo mu cierpliwie tłumaczył jak ma poprawnie korzystać z forum (nie cytować wypowiedzi razem z obrazkami np) i ogólnie starał się mu pomóc tu udnaleźć
I to jest właśnie problem tego forum ,którego Ty będąc w stadzie nie zauważasz.
A kim jest ten osobnik że uzurpuje sobie prawo do ustawiania innych i dawania wskazówek jak zachowywać się na forum?
Kogo on reprezentuje że daje innym wytyczne i szantażuje ich, że jeżeli się nie dostosujesz to nikt z tobą nie będzie gadał?
Od tego chyba są moderatorzy i regulamin ,a nie samozwańczy policjant pilnujący tu porządku pod swoje widziemisie i ustawiający każdego kto chce na tym forum pisać.
Mnie też na samym początku próbował ustawić ,ale szybko dostał kontrę i szybko się wycofał. Było to jeszcze ,gdy wynikła sprawa PeterManfredo i próbował wpłynąć na moje zdanie na temat tego usera.
Ale szybko przekonał się ,że na moje poglądy i sposób bycia na tym forum nie będzie miał żadnego wpływu bo ja ma daleko w doopie jaką kto ma aktywność na forum i ile ma punkcików w reputacji i jakie miejsce zajmuje na tym forum. Ja jeżeli będę miał powody to bez oporów przejadę się nawet po naczelny,, a co dopiero po trzyliterowcu piszącym jedynie głupoty. Taki mam charakter i zasady.

I jeszcze raz Ci powtarzam. To nie jest użalanie się nad copem.
To jest poruszanie problemu tego forum który bardzo jaskrawo pokazał się przy okazji copa.
Podobnie cięgłem temat z PeterManfredo.
Tam był bardzo podobny przypadek.
Grupa zaszczuła jednostkę wymyślając sobie przewinienie które według własnego uznania uznali za powód do banowania . Tam też nie zadziałał regulamin i zasady forum pilnowane przez moderatora. Tam także „tłum” dyktował warunki.

@Martin

Coraz mniej mi zależy na pisaniu na tym forum o boksie.
Tu są sami „eksperci” a ja jestem przeciętnym kibicem boksu.
A wiec mógłbym być wyśmiany że nie zauważam jaki Rigo jest szybki i jaką Maywether ma fantastyczną obronę.
Poniżano tu już kogoś za to że w rankingu chyba Wildera postawił za wysoko.
Jeżeli coś się zmieni to może i ja zmienię zdanie.
Na razie piszę na forum bokserskim dla „niedzielnych kibicówCzyli jakby powiedział Marek Niedźwiecki "Jestem w poczekalni"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Do moderatorów - nie do dyskusji - RSC-2 - 23-03-2014, 06:55 PM
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji - RSC-2 - 24-03-2014 07:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości