Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miguel Cotto vs Manny Pacquiao (2009-11-14)
09-10-2014, 12:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014 12:41 PM przez Gogolius.)
Post: #7
RE: Miguel Cotto vs Manny Pacquiao (2009-11-14)
Łaaaaaaaa!!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin

A tak w temacie:

1. Metzger skad info o wadze Cotto w dniu walki? Jest w ogole strona podajaca zbiorowo mase zawodnikow w dniu walki? Czy trzeba tego szukac za kazdym razem osobno?
Jezeli Metzger ma racje a te roznice sa takie minimalne to nie ma o czym gadac - szczegolnie ze Cotto jakos nie wygladal na suchara (taki to byl Alvarez na wazeniu przed Floydem)

2. Ja mysle ze to ta walka robi czarny PR Filipinczykowi, jak za trzecia walke z Marquezem idzie sluszna krytyka (choc on tam nie sedziowal) tak tutaj doszlo do motywu starego jak swiat. Ja jestem po stronie opcji "zgodzil sie na walke". Oczywiscie kwestie rozstrzyga waga Cotto na wadze oraz w ringu i porownanje tego do wag Cotto na wadze i ringu dwie-trzy walki wstecz i wprzod. Jak Metzger ma racje to w ogole nie ma o czym gadac.

3. Limit w dniu walki to jest SWIETNA sprawa, tylko szkoda ze jest to wyjatek a nie regula w boksie dotyczaca wszystkich. Z reszta byla o tym dyskuja, wszystkie te Alvarezy i Chavezy boksowalyby w swoich kategoriach i nie byloby cyrkow z roznica 5-10% masy ciala miedzy zawodnikami.

A walke wypunktuje, widzialem ja dawno, oczywiscie werdykt jednoznaczny ale karta nie zawadzi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Miguel Cotto vs Manny Pacquiao (2009-11-14) - Gogolius - 09-10-2014 12:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości