Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwie ciekawe walki w super piórkowej
11-10-2014, 10:44 AM
Post: #1
Dwie ciekawe walki w super piórkowej
Wczoraj w kategorii super piórkowej doszło do 2 interesujących konfrontacji z udziałem bokserów szerokiej czołówki światowej. Pierwsza z nich miała miejsce w Calais i był to rewanż o pas EBU pomiędzy Romainem Jacobem i Devisem Boschiero. Boschiero to jeden z najlepszych bokserów Włoch, który został skrzywdzony w 2011 w pojedynku z Takahiro Ao o pas WBC, a chyba także w pierwszej przegranej walce z Jacobem w lutym br. Walki wczorajszej niestety nie widziałem i czekam aż ktoś wrzuci jakiś filmik na Youtube, ale z opisów wynika, że stała na bardzo wysokim poziomie i miała dramatyczny przebieg, a jej rezultat ważył się do samego końca. Tym razem Jacob wygrał podobno zasłużenie, ale na pewno warto będzie to sprawdzić, kiedy tylko pojawi się taka możliwość.

Druga walka odbyła się w Kalifornii i tę już oglądałem. Niepokonany prospekt USA Ronny Rios zmierzył się z meksykańskim zabijaką Robinsonem Castellanosem znanym jako Robin Hood. Rios uchodził za faworyta, bo jego przeciwnik debiutował w nowej wadze, a w swej poprzedniej walce został rozbity na własnym ringu przez Rene Alvarado. Tymczasem w ringu niespodziewanie pojedynek był "do jednej mordy" i to Riosa. Castellanos już w 1 rundzie zyskał przewagę, w 2 Rios był liczony, a potem to już była jednostronna egzekucja. Porażkę Riosa odbieram jako "pęknięcie balona z dużym hukiem", bo został bardzo negatywnie zweryfikowany przez rywala wcale nie z najwyższej półki.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dwie ciekawe walki w super piórkowej - Hugo - 11-10-2014 10:44 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości