Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
05-11-2015, 10:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2015 10:36 PM przez BMH.)
Post: #34
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
(05-11-2015 07:23 PM)Gogolius napisał(a):  BMH, przesadzasz.

1) Rosjanin nie miał aż tylu miernych przeciwników co Wilder

2) Rosjanin nie bił się o pas mistrza świata mając na rozkładzie samych słabiaków i średniaków

3) Wilder nie miał w swoich 18tu walkach nikogo takiego jak Palacios u Rosjanina

Wizard to bokser kojarzony ze sprytem, śliskością i doświadczeniem ringowym. A dał się trafić i złożył się od ciosu wyprowadzonego trochę od niechcenia. Wg mnie są spore różnice między nimi.

Poza tym nie pamiętam żadnego Twojego sceptycznego tekstu przed porażką Rosjanina (ale może mi umknął Wink)

Ale jednak Wilder mial wiecej -co by nie gadac-sprawdzonych zanim dostal szanse walki o pas.Wink

A Wilder sie bil o tytul i udowdnil ze potrafi boksowac. Nie neguje, ze doszedl do walki o pas obijac w ostatnich latach samych sredniakow-to prawda. D.K. tez byl juz o krok o walki o tytul jak na moje.

Ok ale dzis ma Stiverne i jest na innym etapie kariery. W kazdym razie skoro ten bumobij to ten chyba tez raczej w wiekoszci same bumy. Wiec w czym rzecz? Ja tak nikogo nie nazywam, ale zlosliwie stwierdzam jak, ze hejt tylko w jedna strone, w druga zachwyty to beka.

Wlasnie dal sie trafic szybko Portorykanczyk. Z tamtej walki mozna wyciagnac wnioski, ze Rosjanin kopie jak kon. Za slaby material podgladowy na daleko idace wnioski. W innych nie zawsze blyszczal.

Moze tu nic nie pisalem. Na boxing.pl sprawdz dyskuje na temat Rosjanina. Widzialem plusy(glownie cios) ale wiele mankamentow z czym kilka osob osob se nie chcialo zgodzic. Taa ostatnia walka to byl od pewnego momentu jakis praliz mozgowy Rosjanina... Vide Golota. Cos go zblokowalo. W rosji inne myslenie, tam zaraz teorie o podlozenie sie. Szkoda chlopa, licze ze sie odbuduje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov) - BMH - 05-11-2015 10:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości