Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
26-02-2015, 10:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2015 10:08 PM przez Matys.)
Post: #34
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
To, że USS będzie w tej walce na deskach jest całkiem prawdopodobne. Mimo wszystko stawiam jednak na Cunninghama, bo wiem że stać go na to by Głazkow go nie złapał przez 12 rund, a przynajmniej nie wykończył. To Głazkow musi zrobić więcej zmian w swoim boksie by wygrać tę walkę, USS musi pilnować tylko, żeby nie wylazł z niego "philly fighter".

Dużo zależy od nastawienia Głazkowa, jeśli wyjdzie z przekonaniem "jestem silniejszy, Cunn jest szklany, muszę go więc tylko złapać mocnym ciosem" to przerżnie do jednej bramki. Musi wywierać presję i wyprowadzać ciosy, zwłaszcza na tułów, nie czekając zawsze aż będzie idealnie czy poprawnie ustawiony do ich wyprowadzenia, bo się nie doczeka i przejdzie obok walki. W każdym razie takiego Głazkowa jeszcze nie widziałem w ringu, dlatego stawiam na USS.

Poza tym buki pewnie będą widzieć faworyta w Głazkowie, a ja lubię stawiać przeciw bukom. Ciekawe tylko jak dużym faworytem będzie Ukrainiec u bukmacherów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham - Matys - 26-02-2015 10:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości