Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki (o boksie i nie tylko)
15-06-2014, 06:17 PM
Post: #21
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Właśnie skończyłem czytać autobiografię Tomasza Adamka. Zawiodłem się. Odnoszę wrażenie, że ta książka to tylko element nieudanej kampanii wyborczej. Z lektury nie dowiedziałem się w sumie nic, czego już bym nie wiedział. Początek jest jeszcze okej. Poznajemy historię rodziny Tomka, jego dzieciństwo, początek kariery... a potem nagle tempo wzrasta i cała przygoda z zawodowym boksem zmieściła się na kilkunastu stronach. Jeżeli ktoś liczy na jakieś anegdotki, sprawy "zakulisowe", ciekawostki dotyczące największych pojedynków, informacje o konflikcie z panami Gmitrukiem, Gołotą i Bagsikiem - tutaj tego nie znajdzie. Wszystko jest tylko wspominane w dwóch zdaniach (no, czasami w trzech). Natomiast końcówka książki to już manifest polityczny. Odniosłem wrażenie, że całą ta publikacja miała przekazać czytelnikom następującą informację:
"Miałem trudne dzieciństwo, jestem twardy, pracowity, wierzący i dobry dla ludzi. Taki sam będę w polityce, więc zagłosujcie na mnie. PS. Rydzyk jest kozakiem."
Generalnie, nie polecam. Jeżeli śledzicie karierę Tomka od jakiegoś czasu, oglądacie wywiady i czytacie traktujące o nim artykuły - zakup tej książki będzie wyrzuceniem kasy w błoto. Naprawdę nie ma tu nic odkrywczego.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Książki (o boksie i nie tylko) - emilio - 21-02-2012, 02:30 PM
RE: Książki (o boksie i nie tylko) - Splint3rPL - 15-06-2014 06:17 PM
RE: Książki (o boksie i nie tylko) - Topi Nambur - 24-08-2015, 01:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości