Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyróżnienia miesięczne – Marzec
08-04-2012, 04:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2012 04:52 PM przez Rutherford.)
Post: #7
RE: Wyróżnienia miesięczne – Marzec
@redd
Przede wszystkim szacunek za pracę włożoną w stworzenie tego podsumowania oraz brawa za rzeczowe i racjonalne przedstawienie marcowych wydarzeń.

Co do walki miesiąca zgadzam się jak najbardziej, Salido i Lopez zafundowali nam fantastyczną wojnę, którą jeszcze przez długi czas będę pamiętał. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to koniec Lopeza. Nie mówię nawet o tym, że w ringu podczas tej walki zostawił mnóstwo zdrowia. Chodzi mi oczywiście o skandaliczną decyzję o dyskwalifikacji. Fakt, powiedział po walce parę słów za dużo, ale można to chyba usprawiedliwić faktem, iż był jeszcze pełen emocji po starciu, no i przede wszystkim parę chwil wcześniej został znokautowany... Roczna dyskwalifikacja to kpina w biały dzień, mam nadzieję, że kara ta zostanie zmniejszona.

Przejdźmy dalej: Niespodzianka miesiąca. Tutaj bardziej niż porażka Wonjogkama zaskoczyła mnie porażka Grześka Proksy. Przegrana "Super G" z Hopem to dla mnie nawet nie niespodzianka, to SZOK miesiąca. Już nawet pominąwszy to, że punktacja mogła iść w obie strony, że Proksa walczył na terenie rywala, to najdziwniejsze jest to, że walczył grubo poniżej swoich możliwości. Nie wiem, co na porażce zaważyło najbardziej: czy brak Łapina w narożniku, czy może to wina tej kontuzji, czy zły plan taktyczny, czy może po prostu zlekceważenie rywala... W sumie teraz to mało istotne, ważne, aby Grzesiek wrócił silniejszy i znów pokazał klasę, tak jak robił to wcześniej. A co do porażki Wonjogkama z Jaro, to również byłem zaskoczony, bo spodziewałem się wręcz tego, że Taj zdeklasuje swojego rywala. A tu proszę... Ciekawe tylko, jak Wonjogkam będzie wyglądał gdy wróci na ring. Zastanawia mnie, jak ta porażka zmieni go mentalnie. No i dodałbym do tej kategorii pozycję numer 3, czyli niespodziewaną porażkę Linaresa, który wypadł w swojej walce wręcz FATALNIE.

Co do reszty kategorii, to w 100% się zgadzam.

@Hugo
Twoja analiza przyczyny porażki Linaresa pod kątem psychologicznym jest bardzo prawdopodobna. Bardzo możliwe, że porażka po (jak mi się wydaje) walce życia z DeMarco spowodowała u niego zmiany w psychice i utratę wiary w swoje możliwości. Naprawdę szkoda mi Jorge, bo bardzo lubię tego chłopaka i z wielką przyjemnością go tej pory oglądałem.

EDIT: Bardzo ciekawi mnie w jaki sposób Thompson zostanie "nagrodzony" za to zwycięstwo. Ponoć DeMarco jest gotów się z nim zmierzyć, ale jakoś nie daję w to wiary. Ponadto wydaje mi się, że Sergio nie dałby sobie z nim rady.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wyróżnienia miesięczne – Marzec - Rutherford - 08-04-2012 04:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości