Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikey Garcia vs Robert Easter Jr i inne walki w USA 28.07.2018
28-07-2018, 12:00 PM
Post: #3
RE: Mikey Garcia vs Robert Easter Jr i inne walki w USA 28.07.2018
Gala w Los Angeles wciąż niezła, ale jednak szkoda pojedynku Williamsa z Clarckiem. Dlaczego tylko niezła? Bo ja tu nie widzę za dużo emocji. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby Garcia miał jakiekolwiek problemy z Easterem Jr. Amerykanina można uznawać za pseudomistrza, bowiem dwa ostatnie pojedynki powinien przegrać, szczególnie ten z Fortuną. Meksykanin ma przewagę w każdym aspekcie bokserskiego rzemiosła i stawiam na to, że uda mu się znokautować przeciwnika. Luis Ortiz też na 99.9& wygra z Cojanu. Może się trochę pomęczyć, bo raczej źle mu się walczy z przeciwnikami o stylu Cojanu i pytanie jest tylko takie, czy go znokautuje czy nie. Wciąż bez emocji. Maidana - Klimow? Nigdy nie widziałem Fabiana, ale jeśli półśredni (?) mierzy się z gościem wywodzącym z super piórkowej to mi się to samo w sobie nie podoba.

W Kissimee raczej kiepsko. Oglądałem dwie walki Diaza i chociaż je bardzo słabo pamiętam, to jak pokazuje mi notatnik, w walce z Braulio Rodriguezem trzy pierwsze rundy zapisałem Rodriguezowi. Zupełnie nie znam Ito, ale jeśli jest to ktoś chociaż niezły, to możemy mieć równą potyczkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mikey Garcia vs Robert Easter Jr i inne walki w USA 28.07.2018 - kubala1122331 - 28-07-2018 12:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości