Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obiektywność portalu ringpolska.pl
16-07-2012, 07:42 PM
Post: #2
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
Ringpolska.pl ma u mnie duży plus za dostęp do 12RoundKnockOutPromotions czego bokser.org nie ma. Każdy przeczytany przez nas artykuł nie ważne gdzie napisany i opublikowany uważam, że musimy sami przeanalizować, czy to co jest tam napisane może być prawdą. Każdy portal, gazeta ma swoich pupili i ulubieńców a więc trzeba przywyknąć i mieć swoje zdanie na jakiś temat a nie wkurzać się, że ktoś tego nie akceptuje.

Co do Pana Wasilewskiego to ja do niego nic nie mam. Wawrzyk to ciota więc z ciotami się bije. Wybaczcie.. Tak samo Kostecki i reszta nie są klasą światową wiec rywali mają takich a nie innych. Jedyni porządni moim zdaniem to Szpilka, Diablo, Jackiewicz i Izu. Pierwsza dwójka rywali ma niezłych. Szału nie ma ale najgorzej nie jest. Jackiewicz walczy dla kasy więc się w niego tak nie inwestuje.. Chociaż Kell Brook był dla mnie miłą niespodzianką... nie powiem. Izu w boksie raczkuje więc nie ma co się spodziewać, że będzie dostawał Cunninghamów czy innych znanych zawodników.

Więcej luzu i tolerancji proponuję. Bokser.org to też nie święty portal. Mamy wolną wolę i nikt nas do wchodzenia tu i tam nie zmusza. A nawet jeśli decydujemy się na wizytę tu czy tam to tak jak mówię... musimy sami stwierdzić ile jest prawdy w tekście tam napisanym. I tyle...

(16-07-2012 07:17 PM)kadoel napisał(a):  Pojawiło się tam nazwisko Andrzeja Wasilewskiego, który jak dla mnie nie jest uczciwym człowiekiem i chciałby chyba rządzić polskim boksem robić gale tak jak w stanach, nie zważając przy tym czy jego rodak wygra czy przegra walkę.

A jak ma być przepraszam? Chcemy oglądać wałki na galach? Chyba dobrze, że nie patrzy na to kto wygra tylko stara się dawać dobre walki? Głażewski akurat nie jest jego zawodnikiem więc tym bardziej nie bał się go puścić na Roya. Kosteckiego też się nie bał więc o co chodzi? Chyba coś źle napisałeś a jeśli nie to moje zdanie na ten temat już znasz.

Pozdrawiam...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl - Jerome - 16-07-2012 07:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości