Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obiektywność portalu ringpolska.pl
17-07-2012, 06:16 PM
Post: #7
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
Mówię bez spiny Smile I nie chodziło tu o Ciebie, że się spinasz tylko o to, że głupoty napisałeś bo się spiołeś.

"Co do Pana Wasilewskiego to ja do niego nic nie mam. Wawrzyk to ciota więc z ciotami się bije. Wybaczcie.. Tak samo Kostecki i reszta nie są klasą światową wiec rywali mają takich a nie innych. Jedyni porządni moim zdaniem to Szpilka, Diablo, Jackiewicz i Izu. Pierwsza dwójka rywali ma niezłych. Szału nie ma ale najgorzej nie jest. Jackiewicz walczy dla kasy więc się w niego tak nie inwestuje.. Chociaż Kell Brook był dla mnie miłą niespodzianką... nie powiem. Izu w boksie raczkuje więc nie ma co się spodziewać, że będzie dostawał Cunninghamów czy innych znanych zawodników."

Do Wasilewskieog mam - dla mnie cwaniaczek, widziałem jego reakcje tuż po werdykcie Głaz - RJJ i to co mówił po walce.
Wawrzyk - nie ciota, ale stoi od dłuższego czasu w miejscu, kiedyś miał świeżość jak Gołota, często do niego go porównywano, a dzisiaj wygląda jak świnia zalana tłuszczem

Jackiewicz - przeciętny, nic specjalnego dla mnie.
Kostecki miał pecha i to często , dużo kontuzji etc. , jak dla mnie zajebisty bokser i nie pokazał nigdy na co go do końca stać, nie było mu dane.
Szpilka - zobaczymy, jak by był młodym Tysonem, to Mccline leżał by na deskach w pierwszej rundzie.

Diablo - dużo gada mordo i mało inteligentny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl - kadoel - 17-07-2012 06:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości