Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderatorzy wystąp. Spocznij!!!!
20-02-2013, 06:53 PM
Post: #14
RE: Moderatorzy wystąp. Spocznij!!!!
A ja na temat tego nowego konfliktu na linii moderator-uczestnik forum w sprawie zamykania dublowanych tematów wypowiem się tutaj.

Jeżeli moderatorzy zaczną rezygnować i odchodzić, to forum padnie ,bo bez kontroli będzie tu syf taki jak był kiedyś na „starym forum”
Ja przyjmuję decyzje moderatorów ,choć czasem je krytykuję.

Ale moderatorzy powinni dać swobodnie rozmawiać.
Jest tu mało piszących i jeżeli jeszcze jeden ,czy drugi zrezygnuje to forum też padnie.
Sami moderatorzy będą prowadzić dyskusję?
Trzeba dać trochę luzu. Zbanowanie kogokolwiek działa na niekorzyść tego forum.
Banować trzeba tylko skrajne przypadki ,gdy nie da się z gościem rozmawiać, bo jest np. niezrównoważony i wulgarny i nie odpuszcza.

Zamykanie tematów jest beznadziejnie złym rozwiązaniem.
Jeżeli jakiś dublowany temat wprowadza zamieszanie ,to trzeba połączyć tytuły i autorów i wpisy przenieść do jednego tematu. Po co zamykać temat? Nie lepiej połączyć tematy na zasadzie przeniesienia jednego tematu do drugiego?
Ja raczej nie mam problemów z moderatorami i dlatego w tym miejscu pozdrawiam wszystkich moderatorów. Trochę wazeliny. Której sam nie cierpię.

I ma jeszcze pytanie do moderatorów.
Ja nie chcę mieć tej opcji z dawaniem mi dodatnich punkcików. Czy jest możliwość ,aby w moim profilu tą opcję wyłączyć a te trzy dodatnie punkciki usunąć. [Nie lubię klepania po plecach]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Moderatorzy wystąp. Spocznij!!!! - RSC-2 - 10-09-2012, 06:00 PM
RE: Moderatorzy wystąp. Spocznij!!!! - RSC-2 - 20-02-2013 06:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości