Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
07-10-2012, 10:39 AM
Post: #7
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
@Hugo
Dzięki za odpowiedź i propozycje. Na takie właśnie posty czekałem.

Co do Twojego pierwszego posta:
W kwestii Masternaka i podziału Świat/Polska to pięściarz umieszczony w grupie "ŚWIAT" nie ma większego prestiżu czy nie jest ciekawszy od Polaków. Chodzi tylko i wyłącznie o pochodzenie danego boksera.

Zaś w kwestii przedstawionych przez Ciebie pięściarzy, to do dwóch się ustosunkuję:
1)Co do Grovesa, to zastanawiałem się nad nim, ale ostatecznie wybór padł na Oosthuizena, który bardziej mnie przekonuje. Nie chciałem aby ta lista została zdominowana przez ciekawych młodych super średnich (bo oprócz Oosthuizena i Grovesa jest jeszcze chociażby Rodriguez), ale mam ich wszystkich na oku. Gdybym przedstawiał piętnastu najciekawszych prospektów, to Groves na pewno na liście by się znalazł.
2)Fury mnie jakoś nie przekonuje. Nie widzę w nim póki co nic nadzwyczajnego, chociaż warunki jak najbardziej ma. Poczekam jak się rozwinie, bo tak jak piszesz ma zaledwie 24 lata i może (choć oczywiście nie musi) sporo pokazać.

Van Heerdena nie znam, ale na pewno nadrobię zaległości. Resztę wymienionych przez Ciebie pięściarzy mam na oku i staram się możliwie dokładnie śledzić ich kariery.

W kwestii drugiego posta:
Wielkie dzięki za propozycje. Kilku pięściarzy znam dokładniej, kilku słabiej, a kilku wcale. Na pewno nadrobię zaległości. Jeszcze raz dzięki.

@Jerome
Dzięki za odpowiedź, i to bardzo dokładną ;] Ja Wildera nie wziąłem pod uwagę z oczywistego względu, mianowicie jest on niesprawdzony i może się okazać że to po prostu pompowany balon. Czekam na jego walkę z kimś lepszym, ale nadal mam zamiar mieć "Bronze Bombera" na oku, bo on naprawdę ma warunki i możliwości, z tym że ktoś musi go zweryfikować.

@Bandit
(07-10-2012 10:23 AM)Bandit napisał(a):  Dodałeś tylko 10? przecież boks jest pełen prospektów.
Jest to moja SUBIEKTYWNA lista NAJCIEKAWSZYCH prospektów. Wiadomo, że młodych, ciekawych pięściarzy jest mnóstwo, ale ja wybrałem tych MOIM ZDANIEM najciekawszych. Przecież to sugeruje już tytuł tematu...
(07-10-2012 10:23 AM)Bandit napisał(a):  nie mam pojęcia czemu nie dodałeś Andre Dirella ?!?
Czytałeś może kryteria, jakimi się kieruję które są podane na początku mojego posta? Napisałem tam, że:
(06-10-2012 09:14 PM)Szakal napisał(a):  Prospekt pojawiający się w zestawieniu
3)Nie może mieć za sobą walki o mistrzostwo świata federacji IBF, WBA (także w wersji "Regularnej"), WBC oraz WBO - gdyż wtedy niezależnie od wyniku przestaje być prospektem. Federacji IBO w tym punkcie nie biorę pod uwagę tak jak WBF czy chociażby IBA. Różne "paski i paseczki" też oczywiście nie mają znaczenia.
A Andre Dirrell walczył ma za sobą walkę o pas mistrza świata WBC z Carlem Frochem. Tak więc na moją listę po prostu nie mógł trafić.

Od razu zaznaczam, że się nie czepiam, tylko chciałbym zachowania jakiegoś porządku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości