Ankieta: Kto Waszym zdaniem powinien wygrać walkę De La Hoya - Quartey?
Oscar De La Hoya
Ike Quartey
Remis
Każdą punktacją uważam za dopuszczalną.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oscar De La Hoya - Ike Quartey (1999-02-13)
19-12-2012, 01:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2012 01:34 AM przez BMH.)
Post: #15
RE: LPW, Tydzień 3: Oscar De La Hoya - Ike Quartey
Quartey De La Hoya
1. 10 9
2. 10 9*
3. 10 9*
4. 9 10
5. 9 10*
6. 10 9
7. 10 9
8. 10 9
9. 9 10
10. 9 10
11. 9 10*
12. 8 10
113 114 Oscar.Angry

Niektore rundy byly tak rowne, ze mogly isc w kazda strone, a kazdy wynik tej walki jest do przyjecia i absolutnie nie doszukiwalbym sie tu walka... co najwyzej malych kontrowersji.
Pamietam jak dzien/dwa dni po tej walce, kolezka podrzucil mi plytke z pojedynkiem... nie chcialem nawet znac wyniku. Kiedy ogladalem runde 6, czy 12ta, to bylem zachwycony, a momentami przerazony... to byly emocje podjaranego nastolatka. Mam olbrzymi sentyment do takich wspomnien/walk/bokserow. Ike to jeden z moich ulubionych zawodnikow z tamtych lat, ale i w ogole ever... jeden z bardziej niespelnionych talentow jakie w swoim zyciu widzialem... nie bede sie teraz o tym rozpisywal, bo to rozmowa na inny, dluzszy temat.Wink
Wracajac do meritum... co jakis czas, odswiezam sobie ta walke... punktowalem ja kilka razy i przyznam, ze tylko raz w zyciu widzialem zwyciestwo Quarteya... dzis liczylem, ze zobacze je znow... niewiem... zawsze twierdzilem, ze walka rowna, mogaca isc w obie strony(dalej sie pod tym podpisuje), jednak praktycznie non stop, wychodzi mi jednym punktem dla Oscara.

Mastrangelo
Twoj koncowy wynik/wg Twojej punktacji, to- 114-113 dla Oscara? Dobrze policzylem?

Ps.Dla mnie, to pierwszym ktory powinien wygrac z Oscarem, to Whitaker... choc walka byla naprawde wyrownana.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: LPW, Tydzień 3: Oscar De La Hoya - Ike Quartey - BMH - 19-12-2012 01:16 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości