Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Spence przed czasem 75.00% 3 75.00%
Spence na punkty 0% 0 0%
Garcia przed czasem 0% 0 0%
Garcia na punkty 25.00% 1 25.00%
Będzie remis 0% 0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Errol Spence vs Mickey Garcia (16.03.2019)
07-01-2019, 09:54 AM
Post: #6
RE: Errol Spence vs Mickey Garcia (16.03.2019)
(05-01-2019 03:56 PM)Hugo napisał(a):  Zgadzam się z prognozą, co do wyniku walki, ale nie zgadzam się z oceną głupich występów Brooka i Khana w za wysokich kategoriach. Khan jest w stanie sięgnąć po tytuł? On jest bardziej rozbity od Brooka. Crawford go rozniesie, chociaż nie jest prawdziwym półśrednim.
Tyle że ja, mówiąc o "jakimś tytule" w żadnym wypadku nie miałem na myśli tytułu dzierżonego przez Crawforda. Wysyłanie Khana na tego akurat zawodnika to mismatch na miarę walki z Alvarezem, jeśli nie gorszy. Amerykanin góruje nad Khanem w każdym aspekcie, nie wiem, po jaką cholerę takie zestawienie, szczególnie że brytyjski Pakistańczyk jest popularny na Wyspach i tam czeka na niego największa kasa. W USA dostanie potężne baty, nie zyskując niczego poza samą wypłatą, tracąc natomiast zdrowie i prestiż. Bez sensu.

Co do tego, że jest "bardziej rozbity niż Brook", nie zgodzę się. Brook miał problem ze złamaną kością oczodołu, to delikatna kość, która po zrośnięciu nadal pozostaje delikatna. Brook będzie nieprzyjemnie odczuwał każde uderzenie w tamto miejsce i ktoś z dobrym celownikiem może skończyć go w parę rund, bijąc tylko w tamte okolice, nawet nieszczególnie mocno. Jeśli wiem o tym ja, wiedzą wszyscy "zawodowcy". Dlatego Khan powinien walczyć właśnie z nim, wygrałby, co otworzyłoby mu furtkę do kolejnej lukratywnej walki. A tak - będą baty i dupa wołowa, z dobrą wypłatą na pocieszenie i rekonwalescencję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Errol Spence vs Mickey Garcia (16.03.2019) - fext - 07-01-2019 09:54 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości