Ankieta: Kto wygra?
Thurman PTS
Thurman KO
Pacquiao PTS
Pacquiao KO
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquiao vs Thurman (20.07.2019)
22-05-2019, 02:55 PM
Post: #3
RE: Pacquiao vs Thurman
Walka oficjalnie w MGM Grand w Las Vegas.

Thurman się rozgadał dbając o promocję pojedynku, kilka cytatów z głównej:

- Wejście do ringu z Mannym Pacquiao to zaszczyt. Wierzę, że świętej pamięci Ben Getty (trener, któremu Thurman zawdzięcza najwięcej - przyp.red.) byłby ze mnie dumny. Powiedział kiedyś, że zdominuję wagę półśrednią, zarobię w boksie miliony i będę prawdziwą gwiazdą sportu - mówi Thurman.

- Manny'ego Pacquiao można pokonać. Ma już zresztą na koncie porażki. To ulubieniec kibiców i legenda. Dla mnie jednak jego taktyka jest przewidywalna. On walczy zrywami i trzeba to wykorzystać. Oczywiście trzeba też mieć szacunek do jego siły uderzenia. Wierzę, że sposób, w jaki poruszam się w ringu, mój atletyczny styl i rozumienie boksu to coś, czego Manny jeszcze nie widział - dodaje ''One Time'', który na początku tego roku wrócił do ringu po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami i pokonał Josesito Lopeza większościową decyzją sędziów.

- Zawsze marzyłem o tej walce. W boksie czas szybko leci i nadchodzi nowa era zawodników. Dlatego zrobię mu to samo, co on kiedyś zrobił Oscarowi De La Hoyi. De La Joya pobił tak Julio Cesara Chaveza, potem była zmiana warty i Pacquiao pobił Oscara, a teraz ja odeślę na emeryturę Manny'ego - zapowiada Amerykanin.

- Czekałem dwadzieścia dwa miesiące na powrót do ringu. Miałem swoje upadki i wzloty. W styczniu nie byłem jeszcze w szczytowej formie, ale w lipcu zobaczycie już starego dobrego "One Time". Od soboty czeka mnie znakomity obóz przygotowawczy i w lipcu będę w świetnej formie - zakończył Thurman.



Na undercardzie zobaczymy także walki Moliny Jr z Lipincem oraz Ugasa z Figueroą Jr.
Oprócz tego plotkuje się, że wystąpi tu także Julio Chavez Jr ale ja w to osobiście nie wierzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pacquiao vs Thurman (20.07.2019) - Martin - 12-05-2019, 09:20 AM
RE: Pacquiao vs Thurman - Gogolius - 14-05-2019, 08:24 AM
RE: Pacquiao vs Thurman - Gogolius - 22-05-2019 02:55 PM
RE: Pacquiao vs Thurman - Hugo - 21-06-2019, 07:52 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości