Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ranking filmowy forum.bokser.pl
15-08-2013, 10:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2013 10:38 PM przez Matys.)
Post: #21
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl
Jeśli chodzi o seriale, to generalnie szukam rozrywki i oglądam te komediowe, zaczęło się od "Przyjaciół", których wszystkie sezony obejrzałem ze 3 razy.
Polecam także:
"That '70s Show"
"How I Met Your Mother"
"The Big Bang Theory"
+ znany pewnie wszystkim "Walking Dead".

Tak na szybko, bo pochłaniam bardzo duże ilości filmów, więc to co kojarzę:

Filmy Gangsterskie
Ojciec Chrzestny 1 i 2, Goodfellas (!), Once Upon a Time in America, Scarface, Reservoire Dogs, Pulp Fiction, American Gangster...

Komedia
Untouchables (!!!), Forrest Gump, Filmy Monty Pythona - Life of Brian, ten z Graalem, Kac Vegas też niezły + mój ulubiony gatunek - Czarna komedia (komedia kryminalna) -> Snatch (!), Lucky Number Slevin, Big Nothing, Four Rooms, Lock Stock And Two Smoking Barrels, Big Lebowski, 7 Psychopatów, Święci z Bostonu.

Sci-Fi (też ulubiony gatunek) - Oblivion (niezły),Moon, Incepcja, Matrix, Mechaniczna Pomarańcza, Efekt Motyla, Limitless, Equilibrium, Gattaca, 12 małp, Book of Eli, Droga (postapokaliptyczne, mniam), Truman Show, V jak Vendetta, The Island, K-PAX

A generalnie ulubione filmy - twórczość Tarantino, oprócz tych które już się pojawiły wyżej - Django, Bękarty Wojny, poza tym - Fight Club (!!!), Lot nad Kukułczym Gniazdem (!!), Trainspotting, z takich starszych "noire" - Harder They Fall i Somebody Up There Likes me (oba bokserskie), a także 12 Angry Men, oczywiście Skazani na Shawshank też świetny film, bardzo, bardzo polecam Se7en (świetna obsada i w ogóle całość), Sleepers też dobry film, 21 Gramów i jeszcze pewnie sporo...
W ogóle lubię, gdy film jest "ryjący banię" Wink typu Fight Club, Memento (!), Donnie Darko, Mechanik, Wyspa Tajemnic, itp.

Generalnie mam tak, że jakiś aktor/aktorka, ewentualnie reżyser mi przypadnie do gustu i lecę wtedy całą jego filmografię Smile Brad Pitt, Morgan Freeman, Jack Nicholson, De Niro, Al Pacino, Edward Norton, Tom Hanks, Christian Bale, to generalnie aktorzy, którzy kojarzą mi się z dobrymi filmami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl - BMH - 12-08-2013, 05:41 PM
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl - BMH - 13-08-2013, 08:15 PM
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl - BMH - 14-08-2013, 09:40 AM
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl - BMH - 14-08-2013, 10:41 AM
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl - Matys - 15-08-2013 10:18 PM
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl - BMH - 17-10-2013, 08:59 PM
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl - jasmin.nowak123 - 01-11-2013, 02:24 PM
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl - BMH - 01-11-2013, 02:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości