Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
30-09-2013, 09:42 AM
Post: #131
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Wedlug mnie bo nawet juz nie do konca pamietam dlaczego tak dziwnie kaza dawkowac na tych opakowaniach no to wedlug mnie sa dwie opcje.
Albo chca wprowadzic klienta w blad aby szybciej uzyl ich kreatyny co zaoowocuje ze strony klientow szybszym kupnem kolejnej i to jest najbardziej prawdopodobna opcja tak samo jak wkrecaja nam spalacze i coraz to nowsze kreatyny aby pozbyc sie jak najwiekszej ilosci pieniazkow z naszych portfeli. Albo po prostu wszystkie te rady dotyczace dawkowania napisali zanim dokladnie przebadali kreatyne. teraz kiedy juz wiadomo o niej wszystko to wiadomym jest, ze to po prostu MIT a organizm nie jest w stanie przyjac wiekszej dawki niz 5-6 gr kreatyny dzennie.
Michal Karmowski mistrz polski kulturystyki jest zdania, ze w dni nietreningowe nie powinno przyjmowac sie kreatyny ale tutaj akurat zdania sa podzielone i wedlug mnie lepiej brsc rowniez w te dni. Nic sie nie stanie a moze akurat bedzie lepiej. Prosze sobie wpisac na yt "Michal Karmowski Kreatyna" on tsm to ladnie wyjasniaWink
poza kreatyna nic sie nie oplaca brac. To jedyny skuteczny suplement. no.i wiadomo jakies bialko czy carbo wedlug brakow w diecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 30-09-2013 09:42 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości