Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
14-02-2017, 12:27 AM
Post: #103
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Tak patrząc na swój pierwszy wpis w tym temacie, to tak, trochę się zmieniło.

Khana, jak nie trawiłem, tak nie trawię. Koleś ten stanowi syntezę wyjątkowego pustogłowia (kolejne nokdauny sprawy raczej nie poprawiają) i wielkiego ego. Wypowiedzi Szpilki, przy tym co czasem plecie Khan, to poezja wyższych lotów. Trzeba mu jednak oddać, że jego walki są efektowne, z racji na dużą przewrotność bohatera wpisu.

- Broner dziś mnie ani grzeje, ani ciepli. Z tymi swoimi dziwnymi, głupkowatymi zachowaniami jakoś wkomponował się w tło boksu zawodowego i stał się elementem folkloru.
- Huck odkąd nie boksuje już u Sauerlanda i nie blokuje żadnego pasa przestał wzbudzać we mnie hejt. Nie jest to bokser, którego bym lubił, ale pewnie znalazłoby się kilka zestawień, w których kibicowałbym mu.
- Alvarez - Mam do niego ambiwalentny stosunek. Z jednej strony marketingowa otoczka wokół niego może odrzucać, ale z drugiej sam boks Canelo ogląda mi się całkiem przyjemnie.

Nie ma zbyt wielu pięściarzy, których jakoś wybitnie nie lubiłbym, albo też takich, którym gorąco bym kibicował. Z biegiem lat nabiera się dystansu Smile

Bardziej od zagranicznych pięściarzy, irytuje mnie kilku gagatków z polskiego podwórka, ale to chyba dlatego że jest po prostu o nich więcej newsów na PL stronach. Ostatnio już nie mogę patrzeć na Zimnocha, który chyba codziennie udziela wywiadu o tym, że wzmacnia się fizycznie (mówi to od 4 lat jakoś) i dlaczego przegrał z Mollo. Tak więc dobrowolnie zasilam "Mollo Team" Cool

Zresztą, czy tylko mi się wydaje, czy jakoś 3/4 polskiego boks netu będzie kibicować Mollo w walce z Zimnym? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze - redd - 14-02-2017 12:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości