Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
08-12-2013, 10:00 PM
Post: #6
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
(08-12-2013 06:44 PM)RSC-2 napisał(a):  Dodam jeszcze.
W końcu niektórych userów zapytałem wprost dlaczego nie chcą pisać na forum.
I dostałem taką samą odpowiedź jak napisał reed. Tylko oczywiście w obronie komentarzy pod artykułami.

Trochę bawi mnie zarzut o "braki merytoryczne" tego forum formułowane przez użytkowników głównej. Im jakoś nie przeszkadza spamowanie tematów bokserskich offtopem^^ Chyba, że "merytoryczne" rozumieją jako popisanie sobie z kolegami przy piwku o boksie, piłeczce i copie? W sumie mniejsza o to.

Poza tym na innych PL portalach o boksie główna orga uchodzi za uosobienie wiochy i słabego poziomu merytorycznego. Ile razy już czytałem o "argumentach rodem z orga". Z czegoś taka krytyka wynika.

Zresztą RSC-2, dawno temu, jak zaczynałem czytać główną to był zupełnie inny portal. Merytoryczny, ciekawe dyskusje, takie że człowiek i czasem czegoś się nauczył. Dzisiaj nie ma ani śladu po tych ludziach na głównej. Portal zdecydowanie obniżył loty.

To forum powstało jako odtrutka. Merytorycznie nie jest źle, chociaż mogłoby być lepiej gdyby uaktywniło się kilku dawnych użytkowników. Heh, przypomniały mi się dyskusje po "rankingiem Maynarda", to był naprawdę dobry okres dla tego forum, do którego główna nie dojdzie i za 100 lat.

Ps. Nikt nikogo tutaj nie zbeszta za to, że od czasu do czasu napisze coś na głównej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - redd - 08-12-2013 10:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości