Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
12-05-2014, 02:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2014 02:23 PM przez BMH.)
Post: #6
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Mnie za dzieciaka to trener walil z liscia w czolo/policzki az milo, gdy nie trzymalem gardy, albo za bardzo pajacowalem. Jedni narzekali na takie treningi i szybko odpadali, a innym sie to podobalo(ja zaliczalem sie do tych drugich). Co zabawne nie przyszlo mi do glowy sie nad soba uzalac, skarzyc, czy pytac anonimowych osob o porady, choc mialem 13/14lat.
Nie ma co sie mazac, a trzeba zapierniczac na treningach o ile faktycznie czujesz, ze to sport na dla Ciebie. Powiedzmy sobie jasno.. nie jest to tak przyjemna dyscyplina jak golf i mozna tu niezle oberwac.
Jezeli czujesz sie pobity, zawsze mozesz:
-zmienic klub(i to wydaje sie najlepszym wyjsciem)
-przyjsc z mama lub tata na skarge do trenera(kicha)
-ewentualnie pojsc na milicje i zalozyc sprawe(jeszcze wieksza kicha) bo slaba masz garde i kolega z sali skarcil cie podbrodkowym.

Dla mnie to co opisales w pierwszym poscie to nic innego jak zabawa mlodych, gdzie zawsze daje wycisk sie nowym. Nigdy w szkole nie kociles pierwszakow? Wlasnie czytajac Twoja historie mam wrazenie, ze jestes jak ten kocony pierwszak.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu? - BMH - 12-05-2014 02:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości