Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarskie okienka transferowe
16-07-2014, 08:14 PM
Post: #59
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014
Ja czytałem, że Lopez ma możliwość przejścia do Napoli, ale jak się nie chce nigdzie ruszać to co w tym dziwnego.


Co do Juventusu to ja dopiero powoli wychodzę z szoku, Conte miał co roku utarczki z zarządem (wiadomo, chciał dobrych transferów, a pieniędzy nie ma), ale tego się nikt nie spodziewał. W czerwcu ogłosił, że wypełni kontrakt do czerwca 2015. A tu odchodzi w drugim dniu zgrupowania, w połowie okienka transferowego.

Cokolwiek by o Conte nie mówić złego (mała rotacja składem, przywiązanie do dziwnych zawodników, sprowadzanie dziwnych zamienników, niechęć do zmian, kurczowe trzymanie się jednej taktyki) to jednak odwalił kapitalną robotę, trzy sezony, trzy mistrzostwa w Serie A, ćwierćfinał LM (choć teraz trochę rozczarowali), rozpalenie iskry w Pirlo, sprowadzenie Pogby, ujarzmienie Teveza, niesamowity motywator -> no kluczowa postać.

Problem z Allegrim jest jeden - to on kazał Pirlo zmiatać z Milanu i na chwilę obecną nie widzę współpracy między nimi. Ogółem kibice rozpaczają bo Allegri z Milanem notował ostatnio słabiutkie wyniki, inna rzecz, że skład miał z roku na rok co raz słabszy spowodowany kijowymi transferami (nie do końca z jego winy) i szpitalu w kadrze.

Niemniej pod kątem trenerki jest to duuuuży krok w tył bo Conte dla Juve był tym kim Guardiola dla Barcy (chodzi mi o samo znaczenie, nie sukcesy).

Beznadziejnie będzie jak w Teveza wstąpią demony, Pogba i/lub Vidal zostaną sprzedani, Pirlo odejdzie i będzie powrót do Juve sprzed 3 lat gdzie zajmował 7. miejsce w lidze.

No ale pożyjemy zobaczymy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Piłkarskie okienka transferowe - Sander - 04-06-2014, 06:23 PM
RE: Piłkarskie okienko transferowe - lato 2014 - Gogolius - 16-07-2014 08:14 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości