Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mateusz Masternak - Youri Kayembre Kalenga (2014-06-21)
03-07-2014, 03:02 PM
Post: #19
RE: Mateusz Masternak - Youri Kayembre Kalenga (2014-06-21)
Kompleksowa analiza i moja finałowa punktacja (teraz punktowałem bardziej ogólnie, a nie na podstawie czystych ciosów) Wink
1. Kalenga wygrał rundę ciosami na tułów. Parę razu udało mu się zapędzić Masternaka pod liny i zadawać kombinacje. Polak pasywny i oddał rundę.
10-9 Kalenga
2. Kalenga na początku trafia prawym sierpowym. Potem Masternak trafia raz ładnie jabem. Pod koniec parę sierpów Kalengi przebija się przez gardę Polaka. Master trochę zbyt pasywny i kolejną rundę raczej oddał.
10-9 Kalenga/20-18 Kalenga
3.Bezsprzeczna runda Kalengi, który parę razy trafił na tułów i przebijał się kilkakrotnie przez gardę. Masternak odczuł ciosy pod koniec rundy.
10-9 Kalenga/30-27 Kalenga
4.Lepsza runda dla Masternaka. Trafił parę ciosów zwarciu, lepiej funkcjonował jab. Ciosy Kalengi jednak wciąż jednak z dosyć sporą siłą się przebijały. Francuz trafił też mocniej na początku rundy. Ciosy Kalengi silniejsze i narzucił swój styl.
10-9 Kalenga/40-36 Kalenga
5. Słaba runda Mateusza. Ciosy Kalengi mało czyste, ale przebijały się ze sporą siłą. Walka cały czas toczona w stylu Kalengi
10-9 Kalenga/50-45 Kalenga
6. Dobra runda Masternaka. Wreszcie zaczął trafiać sierpami, ładny cios na tułów. Kalendze nie udawało się też w tej rundzie zapędzać Polaka skutecznie pod liny.
10-9 Masternak/59-55 Kalenga
7. Kolejna dobra runda Polaka. Początek trochę niemrawy, ale później trafił ładną serią. Ładnie też trafił pod koniec rundy.
10-9 Masternak/68-65 Kalenga
8. Połowa rundy w miarę wyrównana, ale potem Kalenga zaczął przedzierać się tymi cepami, a Masternak zbyt pasywny.
10-9 Kalenga/78-74 Kalenga
9. Bez wielkiej przewagi pod względem czystych ciosów z obu stron. Masternak strasznie pasywny, a Kalenga trochę odważniej zaatakował swoimi cepami.
10-9 Kalenga/88-83 Kalenga
10. Moim zdaniem runda Masternaka. Kalendze brakowało sił na bezkompromisowy pressing i w większości pruł powietrze. Polakowi udało się wsadzić pare jabów i krótkich ciosów.
10-9 Masternak/97-93 Kalenga
11. Zacięta runda. Ciosy Kalengi jednak miały większy efekt.
10-9 Kalenga/106-103 Kalenga
12. Trudna runda do punktowania. Agresywny boks Francuza, ale skuteczność niska. Masternakowi udaje się natomiast doprowadzić parę ciosów do celu.
10-9 Masternak/116-112 Kalenga

Co tu powiedzieć. Dla mnie taki wynik jakie kryteria Wink Na oko bez wątpienia lepszy Kalenga. Muszę przyznać, że trochę zwątpiłem w mój dotychczasowy sposób punktowania po tej walce, zbyt przekombinowany Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mateusz Masternak - Youri Kayembre Kalenga (2014-06-21) - saliman1 - 03-07-2014 03:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości