Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
18-07-2014, 08:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2014 08:48 PM przez kubala1122331.)
Post: #8
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
W tym tygodniu biedniej z typami. Z takim ogromem wyboru to ja w dwa lata do 2000 zł nie dojdę Tongue Ale zagrać trzeba, tym razem jednak bardzo lekko i bez większego przekonania...

Kierunki:
1. Karim Mayfield - Emmanuel Taylor
Mayfield 1.70

Karim to naprawdę dobry zawodnik. Nieźle wyszkolony technicznie, potrafiący pokazać boks na wysokim poziomie. W ostatniej walce z Thomasem Dulorne pokazał się z naprawdę niezłej strony, choć przegrał. Emmanuel Taylor to z kolei dla mnie prawie anonimowy zawodnik. Widziałem tylko jedną jego walkę (do tego jednym okiem) z pogromcą Rusłana Provodnikova i następnym rywalem Manny'ego Pacquiao, Chrisem Algieri. Dziś, jak będzie mi chodził yt, obejrzę tą walkę raz jeszcze, ale moim zdaniem Taylor za wiele nie pokazał. Nie widzę zalet, które miałyby dać wygraną Emmanuelowi i dlatego stawiam na moim zdaniem lepszego Mayfielda, tym bardziej, że kurs zachęca. Choć walka będzie zapewn wyrównana, to mam nadzieję, że sędziowie wypunktują wygraną Karima.

2. Guillermo Rigondeaux - Sod Kokietgym
Rigo PTS 4.60

Szanse tego kursu oceniam na jakieś 35%. Może niewiele, ale moim zdaniem przy takim kursie stawką 1/10 naprawdę można zaryzykować. Jaki jest Rigo wie chyba każdy. Dla mnie pięściarz wybitny, obecnie nr 2 na świecie bez podziału na kategorii wagowe. Ale co z tego jesli jego walki nie sprzedają się w (ch)Ameryce. Za oceanem ludzie potrzebują krwi i śmierci w ringu, a Kubańczyk im tego nie da. To przede wszystkim doskonały technik, który najczęściej wygrywa swoje walki 120-108, ale po nudnej dla, przepraszam za wyrażenie, plebsu z Ameryki, walce. Może piszę za ostro, ale jeśli widzę z jaką pogardą traktowany jest w USA ten bokser to mi się nuż w kieszeni otwiera. Sod Kokietgym to nie przeciwnik. Bum, którego Rigo pewnie obije, może nawet pokona przed czasem. Po prostu Rigo nie chce zardzewieć i zgodził się nawet walce w jakieś podrzędnej nikomu nieznanej amerykańskiej TV. Dla mnie to hańba dla tej dyscypliny sportu, że tak wybitna postać jest zrzucana na ubocze, aczkolwiek rozumiem motywy takiego stanu rzeczy. Rigo zapewne zawalczy po swojemu i wygra tą walkę wysoko na punkty. Lub przez nokaut w końcówce walki.

ZABAWA
BUDZET: 278 zł
1) SINGIEL
Rigondeaux PTS
STAWKA: 8 zł
EWK: 37 zł

2) DUBEL
Mayfield
STAWKA: 10 zł
EWK: 17 zł

Wszystkie typy: BET365.com

Sander
I w końcu nie przeniosłeś tematu Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali - kubala1122331 - 18-07-2014 08:46 PM
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali - bedoes22 - 30-01-2017, 07:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości