Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
16-08-2014, 12:57 PM
Post: #41
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Próbujemy powiększyć budżet w ten weekend. A jest ku temu spora okazja, aż 3 gale, w Polsce, Niemczech i USA. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś trochę ryzykujemy, ale i kursy i ilość walk to uzasadnia.

KIERUNKI
GALA W POLSCE
Michał Chudecki - Felix Lora
Lora 3.00

Kurs adekwatny do ryzyka. Lora wg ekspertów jest delikatnym faworytem, jednak to, że Michał jest gospodarzem tej walki powoduje tak wysoki typ na Lorę. Nie będę zagłębiał się w szersze analizy dzisiaj, bo nie mam za bardzo czasu, po prostu walka pół na pół, można spróbować Lorę za drobne. Dla Chudeckiego to pierwsza weryfikacja w karierze i życzę mu żeby ją zdał. Ale typ idzie na Felixa

GALA W NIEMCZECH
Jack Culcay - Isaac Real
Culcay 1.30
over 8.5 rundy 1.36

Culcay to jeden z wytworów niemieckiej szkoły boksu. Trudno mi póki co ocenić jak rozwinie się jego kariera, jednak w tej walce o pas EBU powinien sobie poradzić. Real wielkim bokserem nie jest, Culcay z kolei nie dość, że będzie walczył przed własną publicznością, będzie miał po swojej stronie sędziów, to jeszcze czysto boksersko wydaje się trochę lepszy. Kurs do trebla/dubla nienajgorszy.

Yoann Pablo Hernandez - Firat Arslan
Yoann PTS 3.00

Sporo myślałem nad tą walką. Wiem, że wygra Kubańczyk, pytanie tylko przed czasem czy na punkty. Kurs na pierwsze zdarzenie 1.70, na drugie 3.00. Firat jest strasznie śliskim rywalem, na pewno będzie nie wygodny, Yoann nie jest królem nokautów, więc będzie musiał kilka razy czysto trafić Niemca, a z racji jego mobilności i szybkości śmiem w to wątpić. Dla mnie punktowe zwycięstwo jest nieco bardziej prawdopodonne niż przed czasem, a kursy tego nie oddają

GALA W USA
Deontay Wilder - Jason Gavern
Wilder TKO w 2. bądź 3, rundzie (4.33, 10.00)

Tutaj zagrałbym dwa typy z jednej walki. O co mi chodzi. Stawiamy 20 zł na to, że Wilder skończy walkę w 2. rundzie (4.33) i w 3. rundzie (10.00). Jeśli jeden z tych typów wejdzie jesteśmy już na sporym plusie. Ale dlaczego tak uważam. Wiadomo jaki jest Wilder, agresywny,król nokautów, który szybko kończy rywali. Tutaj kurs na jego win w 1. rundzie wynosi (1.28) i choć jest on dość prawdopodobny to może jakoś uda się Gavernowi przetrwać te 3 minuty. Jest dość doświadczony i może mu się to udać. Co prawda, jeśli da się szybko zepchnąć do lin nie wytrzyma rundy, ale po takim przebiciu w kursach jest to niemożliwe. Jeśli jednak wybiłby gong na drugą rundę można świętować, trzech rund nie ma szans przetrwać.

Omar Figueroa - Daniel Estrada
Figueroa 1.33

Bez większej analizy. Ciekawa walka, która nie wiadomo jak się zakończy. Czy zw, Omara na punkty czy przez nokaut. Figueroa dysponuje dość mocnym ciosem, może być różnie, ale powinien wygrać.

Anthony Dirrell - Sakio Bika
Dirrell 1.44
Dirrell TKO 6.50

Dirrell już w pierwszej walce powinien odebrać Bice pas mistrza świata. Jednak sędziowie zlitowali się nad Australijczykiem i wypunktowali remis. Dirrell był wściekły po werdykcie i dziś tą wściekłość wyładuje na rywalu. Już w 1. walce miał go na deskach, a jeśli podejdzie z pełną agresją, może udać mu się znokautować twardego i bardziej utytułowanego rywala. Z tego Biki, który stawiał opór niewiele już zostało i dlatego wygrana Anthony;ego wydaje się bardzo możliwa. Świetne starcie przed walką wieczoru, wstałbym na nią nawet jakby była main eventem.

Shawn Porter - Kell Brook
Porter 1.40
Porter TKO 2.10

Krótko: Porter jest bardzo agresywny i dynamiczny. To jak zrównał z ziemią doświadczonego Malignaggiego budzi respekt i szacunek. Brook to typowy Anglik, solidny, fajny chłopak, ale jednak to jest zupełnie nie ten poziom. Przynajmniej moim zdaniem. Znaczy, ja mu umiejętności nie odbiera, ale nie jest to poziom Shawna. Kurs 2.10 na jego zwycięstwo przed czasem można spróbować wyższą stawką jako singiel.

BUDŻET POCZĄTKOWY: 313 zł
1. SINGLE
TYP: Porter TKO
STAWKA: 50 zł
EWK: 105 zł

TYP: DIRRELL TKO
STAWKA: 15 zł
EWK: 98 zł

TYP: LORA
STAWKA: 10 zł
EWK: 30 zł

TYP: WILDER TKO W 2. RUNDZIE
STAWKA: 15 zł
EWK: 65 zł

TYP: WILDER TKO W 3. RUNDZIE
STAWKA: 15 zł
EWK: 150 zł

TYP: HERNANDEZ PTS
STAWKA: 20 zł
EWK: 60 zł

2. DUBLE
TYP: Porter x Dirrell
STAWKA: 100
EWK: 202 zł

3) TAŚMA
TYP: Figueroa x Culcay x Porter x Dirrell x Hernandez (1.16)
STAWKA: 25 zł
EWK: 101 zł

Oby było dobrze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali - kubala1122331 - 16-08-2014 12:57 PM
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali - bedoes22 - 30-01-2017, 07:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości