Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
23-01-2015, 08:44 PM
Post: #17
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
(23-01-2015 01:38 PM)Gogolius napisał(a):  Nie przeceniajmy tej SMW teraz bo poza Wardem i Frochem tez ciezko o jakis super hit. Golovkin-Dirrell? Golovkin-DeGale? Nie brzmi to hitowo Tongue

Golovkin-Chavez Jr. to brzmi swietnie Big Grin

Mi nie tyle chodzi o walki hitowe, bo idac tym tokiem rozumowania, to zyczylbym Golovkinowi demolki Cotto... Bardziej chodzi mi o aspekt wyzwan sportowych, a wage wyzej czeka "GGG" znacznie wiecej trudnych rywali. SMW jest na bank znacznie mocniejsza niz MW. Ja jej nie przeceniam, bo przy CW, czy SWW, to ona wypada dla mnie znacznie slabiej, ale... jest i tak lepsza niz MW.
DeGale, moim zdaniem wygra z dzisiejszym Frochem, wiec jego walka z Golovkin bardziej by mnie ruszyla niz potyczka z Carlem, choc wiadomo ktora z tych potyczek by sie lepiej sprzedala. Anthony Dirrel to tez dobry kocur, uwazam, ze jest bardziej bojowy od brata. Andre Dirrell tez byc moze jeszcze wroci do dawnej dyspozycji, czego mu zycze. Ward-komentarz zbedny. Chavez, walka za duzy hajs, a rywal dla Kazacha moim zdaniem znacznie trudniejszy na papierze niz "Junito". Stieglitz, Sturm, Abraham-z mila checia bym zobaczyl jak Niemcy padaja, a same potyczki znacznie ciakawsze dla mnie niz walka z Murrayem. Mora, Chudinov, Sanchez, to dla mnie tez lepsze wybory niz Rubio, czy Murray.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - BMH - 23-01-2015 08:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości