Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rachim Czakijew (Rakhim Chakhkiyev)
10-06-2015, 10:11 AM
Post: #18
RE: Rachim Czakijew (Rakhim Chakhkiyev)
@Krzych
Sam nie wiem, czy taktyka jeźdźca bez głowy byłaby aż tak skuteczna... Wolałbym, żeby Czakijew bez głowy już nie walczył a przynajmniej nie z Hernandezem, gdzie faktycznie może się na coś nadziać. Uważam, że przy sile i dynamice Rahima spokojnie wystarczyłoby przykleić się do Kubańczyka dokładnie tak, jak robił to dosyć wiekowy już Arslan i w miarę cierpliwie czekać na dobry strzał. Mogę się mylić, odnoszę jednak wrażenie, że gdyby niektóre z uderzeń, które Hernandez przyjął od Arslana zadane były przez Czakijewa, to byłoby po walce.

Jak będzie (jeśli w ogóle będzie) pokaże czas. Jakieś szanse na tę walkę są, bo kontuzje kontuzjami, ale Hernandez nie bronił tytułu już prawie od roku i trzeba coś z tym zrobić. Będzie musiał walczyć albo zwakować pas. Rodzi się więc pytanie z kim? Najbardziej oczywistą opcją wydaje się właśnie Czakijew. Chociaż osobiście nie pogardziłbym na przykład Usykiem, który trochę mnie irytuje, tak jak wszyscy inni bokserzy obwieszający się wielkimi krzyżami i wykazujący ostentacyjną religijność Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rachim Czakijew (Rakhim Chakhkiyev) - fext - 10-06-2015 10:11 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości