Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
29-11-2014, 07:16 PM
Post: #10
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Fajnie, Wilczek, że wrzuciłeś ten temat, bo myślę, że Kudriaszow to bokser-zjawisko, któremu warto się przyglądać. Ja śledzę jego walki od pojedynku z Akrongiem, w której zrobił na mnie duże wrażenie, czyli już gdzieś 1,5 roku. Zauważyłem, że jego walki można podzielić na 2 grupy. Tam, gdzie ma świadomość, że rywal jest niegroźny (Suda, Bacurin, Ilie) Kudriaszow bawi się z nim, jak kot z myszą tj. nie dąży do szybkiego nokautu, po nokdaunach daje mu odpocząć, po prostu widać, że chce sobie trochę poboksować. Tam, gdzie rywal jest groźny (Cox, Mwekassa, Gomez) nokautuje bardzo szybko. Uderzenie ma piorunujące i poparte przyzwoitą techniką. Zgadzam się natomiast z reddem, że motoryką (zwłaszcza nogi) nie imponuje, ale na razie mu to nie przeszkadza w odnoszeniu zwycięstw.

Szukałem jakichś informacji na temat jego amatorskiej kariery, ale nic nie znalazłem. A przecież jego wiek i poziom techniczny wskazują, że musiał boksować jako amator. Znalazłem natomiast informację, że był zaproszony przez Władimira Kliczkę jako sparringpartner przed walką z Pulewem. Jednak potwierdzenia, że faktycznie sparrował z Władimirem brak.

Rosja stała się w wadze cruiser niesamowitą potęgą. Lebiediew, Drozd, Czachkijew, Kudriaszow, Gassijew są już znani, ale niedawno objawił się niejaki Jurij Kaszyński (z Syberii), który w 5 walkach ma już 5 zwycięstw przed czasem i to bynajmniej nie z bumami.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov) - Hugo - 29-11-2014 07:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości