Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
15-03-2015, 01:51 PM
Post: #138
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Kowaliow vs Pascal

Fajna walka, były emocje, wysokie tempo. Choć Kowaliow był lepszy i jego ciosy siały spustoszenie, to jednak Pascal miał swoje momenty, podjął walkę.

Niestety, jeśli sam odczuwasz ciosy przeciwnika, a to czym go trafiasz nie robi na nim wrażenia, to musisz wiedzieć, że będzie ciężko ci wygrać i w przypadku Pascala tak właśnie było. Jean trafił kilkoma soczystymi prawymi, a Rosjanin nawet nie mrugnął i wszystko przyjął. Siergiej ma naprawdę twardą głowę.

Zakończenie walk słuszne, to był już kres możliwości Pascala w tej walce, odwrócenie losów walki nie wchodziło już w grę.

Głazkow vs Cunningham

Ja miałem 116-113 dla Głazkowa i opinie, według których był tutaj wałek, traktuję z przymrużeniem oka i kwituję lekkim uśmiechem .

Słaba walka, mało emocji, żadnych zwrotów akcji. Zabrakło ryzyka z jednej i drugiej strony. Przebieg walki zadawalał chyba jednego i drugiego. Takie przeciętne 12 rund. O wyniku na mojej karcie zdecydowała głównie druga połowa dystansu, którą w stosunku 5-1 zapisałem Ukraińcowi. Trafiał ciosami o większej wadze, Steve słabo w rundach 7-11, spodziewałem się nieco więcej w jego ofensywie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham - Sander - 15-03-2015 01:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości