Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głowacki vs Seferi - eliminator WBO
01-02-2015, 01:39 PM
Post: #37
RE: Głowacki vs Seferi - eliminator WBO
Z wczorajszych walk najbardziej sposobal mi sie Matyja i Glowacki. Pozostale meskie walki byly ponizej sredniego poziomu choc jak ktos lubi mlocki to walka Gudel-Rogowski mogla sie spodobac.

Glowacki mi sie bardzo podobal choc mnie przypominal...Bronera Wink Tak bardzo przestawil sie na obrone ze polowe potencjalnych akcji ofensywnych ktore mogl wyprowadzic to zupelnie ignorowal. Z drugiej strony Nuri to wolny, starsz gosc ktory najlepiej czuje sie w poldystansie, wiec taktyka byla swietna.

Na Bellew to tez zadziala, zreszta nie zdziwi mnie nokaut na Brytyjczyku. Dla mnie Glowacki faworytem.Podoba mi sie zachowanie Polaka po walce: szacunek dla rywala, pewnosc siebie, niechec do przecierania.

Osobny akapit chcialbym poswiecic Piatkowkiej: w sumie wygrala dosc zdecydowanie i ponoc to juz jest poziom na mistrzowski pas (Ewa chce zdazyc jakis zlapac po walce z bitnymi Argentynkami, bo jak pasy pojada do Niemiec to o zwyciestwo bez ko bedzie ciezko). Ewa ma dobry cios i nawet fajnie sklada sie do ofensywy, ale obroną to ja jestem rozczarowany, nie zeby zebrala jakies czyste, ale u niej chyba w ogole nie istnieje pojecie wstecznego. No i dziwna ma garde, ale to ani plus ani minus Tongue

Mam nadzieje ze jej kolejna walka tez bedzie tak latwo dostepna jak wczorajsza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Głowacki vs Seferi - eliminator WBO - Gogolius - 01-02-2015 01:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości