Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje odnośnie bokser.org, forum itp
22-01-2015, 05:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2015 05:31 PM przez BMH.)
Post: #2
RE: Propozycje odnośnie bokser.org, forum itp
(22-01-2015 04:32 PM)qwerty890 napisał(a):  Witajcie. Chciałbym napisać o tym, co z perspektywy mojej, czyli przeciętnego użytkownika, powinno być zmienione na portalu.
  1. Połączenie forum z portalem.
    Połączenie, czyli jeden nick do forum, strony i wszystkich podstron.
  2. Ograniczona liczba znaków w komentarzach.
    Na portalu często widać długie komentarze. Nie wiem czy istnieje jakiś ogranicznik ale z tego co widzę to nie. Jak ktoś wyśle taki komentarz to później nie chce się czytać i go i reszty.
  3. Czas i kolejność dodawania komentarzy.
    Często użytkownicy dodają kilka komentarzy jeden pod drugim. To nie jest ich wina że później nie chce się tego czytać, po prostu mają możliwość floodowania komentarzami więc to robią.
  4. Czat.
    Przydałby się czat, gdzie można by było rozmawiać po ludzku a nie pod artykułami.
  5. Blogi.
    Niektórzy użytkownicy mają swoje notatki, przemyślenia i wylewają je w komentarzach. Tak mogliby sobie to pisać na blogu, od razu lepiej by się to czytało. Aktualnie blogi nie działają.
  6. Komunikator na stronie, historia wpisów itp
    Chodzi mi o jakieś okienko, które informowałoby co kto zrobił na stronie. Może to być jakaś historia ostatnich wpisów na blogu, stronie, forum, itp.


To takie moje sugestie które myślę, że uelastycznią portal.
Odpisze jak to wyglada z mojej perspektywy.Wink
1)Co to zmieni?
2)Jezeli komenatrz jest wart przeczytania, to mi nie przeszkadza dlugosc tego kometarza. Jak ktos ma cos madrego do powiedzenia, to zawsze chetnie czytam, niezaleznie od dlugosci.
3)Na glownej jest limit dlugosci posta(byc moze tu na forum tez..??). Moze wlasnie dlatego jestesmy zmuszeni czytac post pod postem(tyczy sie to forum)?
4)Byl pomysl zrobiania shotboxa na forum, ale byly problemy kolego. Umowilismy sie wiec, ze bedziemy pisac w offtopie jezeli cos nie ma zwiazku z tematami.
5)Nie zwracam uwagi na blogi. Wiec nie mam zdania na ten tamat.
6)Kazdy user w swoim profilu na forum ma historie swoich komentarzy, oraz wszystkich zalozonych tematow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycje odnośnie bokser.org, forum itp - BMH - 22-01-2015 05:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości